bugün

kukladan sonra bende böyle büyük bir olaya imza atıyor ve bu yolda kuklayı yalnız bırakmadığımı belirtmek istiyorum. lakin bu sefer şunu biliyorum ki fener için üçüncülük bile iyi sonuç olur zira molde bile ufakta olsa boruyu hazırlamaya başlamıştır.
Bacagim emrine hazir ve amadedir. Bilmeni isterim.
Şöyle bi şeyden bahsediyoruz sanırım.

görsel
genç fenevliler rahatsız. sizde biliyorsunuz kol gibi takımlara denk geldiniz ve elinize verip gönderecekler. moldeyi bile orada yenemeyeceksiniz. gruptan çıkamadığınız vakit bu entryleri giren herkese kumanda fotosu yollayacağım.
götüne kumanda sokmadan yapamayan insan iddiası. aslında ufak bahaneler üretiyordur kendini normalmiş gibi hissetmek için.

olm git götüne tüplü tv sok, ortamlarda iddaaya girip kaybettim o yüzden soktum dersin, kim bilecek? uyanık ol.
Oğlum yapmayın layn şöyle şeyler çıkarsa gruptan pişman olursun.
(bkz: büyük lokma ye büyük söz söyleme)
lan illa bir şey sokmak istiyorsanız buraya yazıp bir şeyler iddia etmenize gerek yok. kumanda, fener falan hep bahane.
gidin bir gay bara sokturun, siz de kurtulun biz de kurtulalım arkadaş.

tanım: fener bahaneli bir iddia.
Büyük konuşmamak lazım.
Sponsoru olacağım iddia. En özenlisinden seçtim güzel kardesim.
görsel
götü ile zapping yapmak bu olsa gerek.
yeni akıllı kumandalardan olmasın ama bizim eski televizyonun bi kumandası var kürek gibi.zamanı gelince hatırlat.
yo celtic eski gücünde değil yok ajax gençlerden kurulu bi takım. amk rizenin elinden zor kurtulan bi fener. neymiş rvp varmış. tek başına hepsinin amına koyar di mi? ne mal adamsınız amk. verecek elinize olum bunu sizde biliyorsunuz. hepiniz kurayı çeken kele sövmediniz mi lan?
Fenerin gruptan çıkma ihtimali düşük 2 büyük takım var 3. lük için savaşır iyi ihtimalli 2. olup yoluna devam eder yazarımız başına bela almış allah kolaylık versin.
sen kumandayı sok eğer fenerbahçe gruptan çıkamazsa biz kumandayı çıkartırız.

not:galatasaraylıyım.
Kolay gelsin.
herkesin düşüncesinin tersini söyleyerek "benim dünyaya bakış açım çok farklıdır" ayaklarına yatan, bunu da cinsel fantazilerine bahane eden bir mal beyanı.
(bkz: bahaneleri alayım)
bak mülayim bunlar hep bahane .
Sokmazsan pezevenksin.
gruptan rahat çıkacaktır. gereksiz yere vaad olmuş kişi zarar görür kanallar zap yapar felan keyfi kaçar ilgili kişinin.
(bkz: ibneliğe bahane aramak) (bkz: bahanelerin uzun veya kalın olması)
persicope üzerinden yayın yapmanı da umuyoruz.
not:gsliyim.
aynı iddiayı bu yüreklilikle fenerbahçe galatasaray maçında da yapman dileğiyle şimdiden afiyet olsun.
Yazarın bir an panikleyip silme ihtimaline karşı titizlikle caps alınmıştır, kamuoyuna saygıyla duyurulur.
butun kumandalar yakinda isyan edecek dedigim durumdur. baska bir sey bulun amk sokacak.
güncel Önemli Başlıklar