bugün

hastadır.
Sapık olanları sapık algılar ve haklarının özgürlüğünün farkındadır.
Erkeği düşman olarak görmeyen eşitliği kabul eden, haklarını savunacak kapasitedeki beyindir.

Ataerkil bir toplumda yaşadığı için üstün olduğuna inandırılan beyinsizler anlayamaz.
görsel

Küçücük kromozomunla bana laf atarsan bu iş olmaz..

Not: canlıların eşitliğini bilen beyindir.
Olmayandır.
özellikle cinsiyetçi feministler belli konulara, kalıplara takılıyorlar, erkek düşmanlığını feminizm diye pazarlıyorlar. böyle bir gerçek var. ancak gerçek feministler zeki ve duyarlı kadınlar. bugünkü kazanımlarımızda mücadelelerinin büyük payı var. ben bu uğurda gerçekten mücadele eden, emek veren kadınlara büyük saygı duyuyorum. iyi ki varlar.
Valla kendimden yola çıkarak söylüyorum zeki bir insanım. ;)
hala bulunamamıştır.
Varla yok arasındadır.
cinsiyetçi bir başlıktır. ne kadar kuş beyinsizsiniz yavhu. kadınların özgürlük ve eşitlik mücadelesi neden kimi güruhu bu kadar rahatsız ediyor. kadınların olmadığı bir toplumsal hayat ne kadar çirkin olurdu.
Birincisi başlığın cinsiyetçilikle alakası yok. Feministlikle alakası var.

ikincisi de zaten günümüzde feminizmin kadınlara eşitlik ya da özgürlük gibi bir mücadelesi yok. "boyon doğol kodon" diyerek dünyayı kurtardıklarını sanıyorlar.
gerçekten kadın hakları için mücadele eden feministler akıllı ve adalet duyguları gelişmiş kadınlar. aralarında kendisine feminist diyen, bazı kelimelere takılan , işi erkek düşmanlığına getiren seksistler yok mu? tabi ki var. ama bu, bugünkü tüm kazanımlarımızda emeği olan feminist mücadelenin değerini asla azaltmaz.

ikisini ayırmak lazım.

(bkz: seksizm)
(bkz: feminizm)
https://youtu.be/P_SU5kQVPpY
Ben uğraşmayayım şimdi anlatmakla arkadaş güzelce anlatmış gidin izleyin.
feminist derneklerinin iki yüzlü olmasına çok fena ayar olurum hee.

şiddete hayır demezler
kadına şiddete hayır derler.

erkek şiddeti başlıklarıyla erkek kelimesini vurgularlar hep.

yaani inkar etselerde erkek düşmanlığı yaparlar.
güncel Önemli Başlıklar