bugün

tam bir dsm tarzı tanıdır. tabi böyle bir tanı yok. Fallusun yeni yollarla icra edimi var. Feminizm altında da kadınları yüceltmek bunlardan biri.
genelde kızların ve hafif yumuşak erkeklerin yakalandigi, ileri seviyede bulaşıcı bir hastalıktır.

ilk belirtiler kadın erkek eşitliği yerine kadın üstünlüğü savunulması, kadını yüceltmeleridir.

Kendilerini savunurken aşırı mağdur göstermeleridir.

Acilen ortamdan uzaklaşmak, derin nefes almak gerekir.
Bende de bulunan hastalık türü.

Kadın kadındır

Çiçek babandır.
gördüğünüz yerde kaçın amk! ellerini bile sıkmayın.
Bazi kadinlarda gorulen bozukluktur.

Yalniz Ağır feminist düşmanıyım ama adam o kadar itici bi uslupla anlatmış ki ben bile irrite olup eksiledim. Her zaman haklı olmak yetmiyor demek ki üslup çok önemli.
Bende feminist biriyim lakin şu yazılanlardan hiçbiri bende yok.
Ve üzgünüm ki feministliği yanlış anlamışsınız. Yada kadın erkek eşitliği gözünüze bakmaktadır. Bazı şeyleri iyi ayırt etmek lazım.
haklı bir yazar tespitidir. lakin o kadar berbat bir üslupla anlatmıştır ki; kendi haklılığını gölgelemektedir. feminizm gibi kadın erkek eşitliğini savunacağım derken, başka bir eşitsizlik yaratmaya çalışan saçmalık hakkındaki hiç bir olumsuz eleştiri, haksız değildir.
okumadım ama bence de yazar haklı. fakat üslup önemli, çünkü kızlar öyle demiş, bende onlara katılıyorum. meme.
Erkeğin bozukluğuyla ortaya çıkar. Özürlü türle baş edemeyen naif kadın da bu sürece dahil olur.
Tedavisi kesinlikle koca bulmaktır. Zaten feminist geçinenlerin çoğu parklarda yiyişenlerdir, çok şahit oldum emin olun.
Hayvansever kişilik bozukluğuyla beraber insana paket olarak yüklenen hastalık. Kliniklerde paklanabilirler.
Feminazi hastalığı.
Allah kurtarsın tedavisi bir iki feminist olup daha sonra vazgeçen kişilerin hayatını okutmaktır.
Allah şifa versin ağır hastalıktır.
görsel
Sözlükte arasıra nükseden hastalık
Allah şifa versin, yakınlarına yazık.
Maruz kaldığınızda baş ağrısı yapar

Ciyyak Ciyyak Ciyyak öööööfff.