bugün

kadınların temennisidir.

Siyasetten bütün bok erkekler silinmeli ve ülke yönetimi bir feministin elinde olmalıdır. ilk yapması gereken icraat de sözlükteki izmir, bekaret, etek, solcu, dövme başlıklarını açıp yorum yapanları astırmak olmalıdır. Hem de penislerinden astırmalıdır. Geberin malum işçilerin bebeleri, geberin.
eşek sudan gelinceye kadar sikilmiş adi bir orospu çocuğu katil pisliğin başbakan olmasıdır. bütün türk kadınlarına türk erkeklerini doğurduğu için küfür eden bir şerefsizin babası ve kocası olduğu halde bütün erkeklerin öldürülmesini isteyen cani bir orospu çocuğunun başbakan olması demektir. türk kadınlarınıda öldürecekmiş şerefsiz feministlik maskesi latında canilik yapıyor orospu çocuğu.
ilk asılacakların hemen yorum yaptığı durum. Kendinizi belli edin böyle, death note'a yazıyorum.
erkelerin elinin boş duracağını düşünen erkeklerin hepsini öldrümeyi düşünen 1.53 lük bacak kadar boylu adi orospu çocuklarının gerçekleşmesini istediği durumdur. dikkat et fazla hayal kurma kafanı kesiverirler tabi seni görebilirlerse adi orospu çocuğu.
kadın düşmanı oçlar için korkutucu olacaktır, ancak idamda fazla gelir hadım et yeter. penisleri olmadan konuşamazlar çünkü.
Ülkenin huzura ermesini sağlayacak yeagane kişidir.

Birde beyazmı beyaz olur. Dam it esmerler.
Kadınlar erkeklerle eşit olurdu.
Feminizmin erkekleri de özgürleştireceğini bildiğimiz için özgür bir ülke olurdu şüphesiz. (bkz: ütopya)
mustafa kemal ataturktur.
başkan olsun fark etmez. statükoyu beslemek için o da erkekle aynı şeyi yapardı. ayrıca kadınların meclise girmesini ben de destekliyorum. sonuçta toplumda kadınların sorunlarını en iyi kadın hisseder ve çözüm odaklı olarak daha faydalı iş götürür. nasıl toplumda kadın erkek sayısı olarak eşitsek meclis de öyle olmalı.
onun dışında başkan feminist olsa da bu hiyerarşide pek farklı şeyler yapamaz. belki biraz daha kadın haklarına ağırlık verir ama bu işler öyle kolay olmuyor.