bugün

Tarih boyunca Türkle kim uğraştıysa cezasını çekti. Yine çekecek.
Bu sefer çok pis göte gelebiliriz. Heriflerin milyar dolarlarını duman etmişiz acısını çıkarmaya çalışacak illaki.
Ekmek yoksa pasta yiyin, resmen bugünlere yönelik oldu.
Biz sınır ötesi operasyon yapıyoruz sesi ABD geliyor. Anlamadım ben bu işi hangisi neyi destekliyor. ABD mi orada var yoksa PKK mi? Yoksa bunlar yandasmi? Biz ABD hala zencilere karşı polisinin yaptığını eleştiriyorum uyuz. Sokak ortasında supelendi diye adamı kevgire ceviriyorsunuz.
Bunlar hep yahudi AMK.
(bkz: yahudi lobisi)
(bkz: israil)
Bir şeylerin acısını çekecek isek sebebi Barış Pınarı olsun. Tek söyleyeceğim bu. Terörist unsurlar yabancı ülke topraklarından geliyor, Türkiye kadar da hiçbir ülke Suriye krizini bu kadar etkili hissetmedi. Uzaktan hümanizm kasmak kolay, oyna devam.
her gün aynı şeyi söylüyorlar ve yapılan hiçbir şey yok. akp döneminde cari açık verilmeyen sadece 17 sene içerisinde 1 ay var. kendilerine mi yaptırım uygulayacaklar? türkiye'nin ödemesi gereken 180 milyar dolar borcu var acilen ve bu parayı nasıl alacaklar? buınlar tayyip'i kurtarmak için söylenen sözler.
köpeğin vaf vaf diye havlaması.

görsel
bırakıyorum siz anladınız.

her durumdan ders çıkarmakla mesulüz. bir kere düşmanımız net. en azından adam gizli saklı bir şey yapmıyor. niyetini açıkça söylüyor. buda bizim için bir artıdır. niyeti açık düşmana isabetli davranmak daha kolaydır. sahada da diplomaside de gereken ders verilir.
Hahhha hamaset takımı yine toplanmış gerine gerine sanal alemde yazıyor.

Pyd yi peşmergeyi suriye ye gerine gerine sokan türkiye.

Salih müslim i ankara da ağırlayan türkiye...

Şimdi ankara da barındırıp beslediği salih müslim in pyd sine terörist diyen türkiye.

Pyd yi sebep gösterip suriye ye giren türkiye.

Yaptırım kararlarına atarlanan türkiye.

Buna koca bi hassiktir denilir.
ne yazık ki isterlerse felç değil direkt düzelmeyecek şekilde yatalak hale getirebilirler bizi. yıllardır burada da anlatmaya çalışıyoruz ama "imf ye borç veriyoruz yaeaeaea" cı kaz kafalı bazı arkadaşlar anlamıyorlar. işin en kötü tarafı bunlardan ülkede milyonlarca var. önlerine hiç bakmadıkları için ve kafaları hep havada olduğu için yürürlerken 1 adım sonra nereye basacaklarından haberi dahi olmayan milyonlarca insan.

senin ekonomin bu kadar dışarıya bağımlı olursa, elindeki kaynakların hepsini saçma sapan sebeplerden satmış veya özelleştirmiş isen ve yolsuzluk ( hemde kendi elinden ) bu kadar fazla ise adamlar seni böle zımbalarlar istedikleri her zaman. ekonomimizi zerre ekonomi bilgisi olmayan damat yönetiyor. her gün çıkıp uçuyoruz kaçıyoruz şaha kalkıyoruz diye gazı verip duruyor. başka yaptığı bir iş yok. savunma sanayisinde hala dışarıya bağımlısın. dış politikada yıllardır zerrece yol alamamışsın bu yüzden kimse üzerinde etkin yok. öyle eyyyy bilmem kim sen kimsin yeaeae diyerek insanların üzerinde bir etki sahibi olamıyorsun. bak bugün yüzde 100 haklı sebepler ile yaptığın operasyonu bile dünyanın hiçbir devletine anlatamıyor, kabul ettiremiyorsun. kktc dahil..
Abd ile mutabakata vardiktan sonra operasyon baslatiyorlar sonra abd ve trump, yaptirimlar diye tehdit ediyorlar.

Nasil bir oyunun içindeyiz lan biz?

Allah'im sen askerimizi koru!
hiç bi yaptırım uygulayamazlar. kürt terör devletini ortadan kaldırıyoruz. bu bölgede abd nin bizden başka müttefiki kalmıyor.

trumph puştu yine trübine oynuyor. vesselam..
Yap lan şerefsiz yap! Sen, bizi hala tanımamışsın.
keşke samimi olabilseniz, burada ne olursa olsun vatanımızın arkasında olacağız diyenler, ufak bir ekonomik bozulmada vatanını satıyor.