bugün

yazın star'da yayınlanacak asuman krause'nin sunacağı yarışma. adından da anlaşılacağı gibi birkaç sene evvel acun'un sunduğu programda bu sefer çiftler yarışacak. ödül 50.000 tl.
asuman krause'nin ciddi olucam diye kastığı kastırdığı yarışma.
başarılı olan çiftlerin birbirlerini dudaklarından, boyunlarından öperek kutladığı yarışma.
sevgilisi olmayan birinin, onların çektikleri zorluklara keyifle bakmasının sebebi de bu. *
yarışmacılarına çok tehlikeli oyunlar oynatan bir yarışma. ismi de bunu emrediyor zaten. yalnız bir türk kanalında yayınlanmasına rağmen, ismi neden ingilizce? tamam yabancı asıllı bir yarışma ama türkiye'de yapılırken neden türkçe isim vermiyoruz bu yarışmaya? fiır faktör ekstirim ne yahu?
"midem bulandı...kusu..." programıdır. o ne yahu! yılanı geçtim; kurbağa ne be!

korkunun üstüne gidersin de; iğrendin mi, iş kötü işte!
acun ılıcalı faktörünün ne kadar önemli olduğunu gösteren yarışmadır. ah acun be! sen varken böyle miydi bu yarışma! adam bildiğin rating canavarı ya, neye elini atsa uçuruyor! helal olsun sana valla!
mide bulandiran. insanlarin agizlarinda bortu bocuk tasidigi yarismamsi.
dün akşam izlerken dikkatimi çeken yarışma programıdır.genelde üçüncü etaplarında çıkan hani şu mide bulandırıcı yarışmalarında(yılanlı, çiyanlı etaplar), dikkatimi çeken birşey vardır.gerçi diğer etaplarda da geçerlidir bu merakım ama en çok burada dikkat çekmekte.fear factor'n arjantinli personeline çok feci acımaktayım..bizim asuman ne dese yapıyo garibanlar, asumanın bütün ukalalıklarını kaldırmak zorundalar.nasıl iş lan bu.yok akvaryum açılır yeni etaba geçilir asuman bağırır;

muçoo!!(arjantinli ismi,niço,hıço falan da olabilir, affola) "yılanları getir bakalım","yok vazgeçtim akvaryuma bu sefer de hamam böceği atalım falan" ..muço da garibim gelir atar yılanları gider, yılanın teki akvaryumdan çıksa yine muço çağırılır yılanı tekrar akvaryuma atsın diye. yazık bu çocuklara ya. ne çeşit bi proleterdir bu oğlanlar.

muço'nun anası babası da yazık çocukları adam gibi bir işe girsin diye yetiştirmiştir allah bilir. bizimkiler yada fear factor'n asıl prodüktörü kimse ne kötü paralar veriyolardır garibanlara. acaba muço hiç düşünmez mi "benim burda ne işim var?" "deli miyim lan ben böyle iş mi olur" diye..yazıktır..günahtır.

çok üzülüyom bu çocuğa.
insanlara; bear grylls muamelesi yapan program.
korkusuzluğun ve iğrençliğin sınırlarını zorlayan program.solucan ağzındaydı bee!*
4-5 haftadır takip ettiğim program. dün izlediğim bölümde, cam blokları bisiklet ile kırarak geçme etabı vardı. dikkatimi çeken, bazı yarışmacıların camı kafalarıyla kırmaya çalışması oldu.. hangi mantık(sızlık)la yapılır ki bu? "sen sanki çok mu cam kırdın bik bik bik" diyenler olacaktır. kırmadım ama, en azından bunu yapmayan yarışmacıların başarılı bir şekilde 2-3 bloğu kırabildiklerini gördüm.. bak sinirlendim şimdi..
bugünkü final bölümüyle 50000 tl'nin sahibini bulacağı yarışma. faforimiz seda'ya ve denyo sevgilisine başarılar diliyoruz.
merve-ömer çiftinin 1. oldukları yarışma programı.. kutlarım..
türkiyede, türkçe konuşulan bir ülkede, isim olarak fear factor extreme ı kendine uygun görmüş programdır. ulan dürzünün evlatları türkçenin mına kodunuz be. fear factormüş ! bide extreme, hele hele !
en güldürücü yanı asuman krause'nin ciddi olmaya çalışıp olamaması*ve herhangi bir böcek,kurbağa çıktığında arkadan gelen o korku filmi sesi.

programı korkunç yapmaya çalışmışlar ama olmamış.*
bok verseler para kazanmak üzere boku yiyecek yarışmacılara sahip program.
pars kiraz operasyonunda asena rolünü oynayan nida şafak'ın da yarıştığı yarışma.*
belma adlı yarışmacının göğüsleri ile katıldığı yarışma. bir an kameran hiç ayrılmadı. hep aynı kare ekranlara geldi. *
nida şafak rahat tavırlarıyla diğer yarışmacıları sinir etmekle birlikte biz izleyicilere bu tarz bir programda nasıl soğukkanlı olunabileceğinin dersini vermekte.
para için insanların ağzına yılan soktuğu yarışma. lan para için yapılır mı bu oha amk(!). hadi dersin "ben manyağım, ben ağzıma yılan sokarım ne var, çılgınım ben, benim bi beklentim yok bu işten, ağzıma yılan sokmak benim bir hobim." o zaman bir sorun yok. para için yapmanın ne anlamı var. hepsini cool adama havale ediyorum, para versin şunlara.*
iki haftalık gözlemlere dayanarak edindiğim izlenim, anıl-gökçe ve mutlu-oksal çiftinin birbirlerine laf sokmak için yarıştıklarıdır.
"yarışma" adı altında yayınlanan iğrençlikler daniskasıdır.
"ananın" , "oha" gibi kelimeleri sık sık kullandığım program.
adrenalin içerikli aktivitelerin olması gerekirken, millete böcek, akrep gibi cins yaratıklar ile işkence edilen yarışma.
trilyonları önüme serseler yarışmam dediğim yarışmadır.
güncel Önemli Başlıklar