bugün

burnu kırılmış koşa koşa kaçmış ondan sonra, beter ol aq oğlu sen kimsin lan,, nerede yavşak medya aziz olsa sabahlara kadar bağırırsınız.
Ülkenin en gereksiz insanları listesine ilk 10dan girer fatih Terim. Gayet normal bunu yapması
adam sanki teknik direkötör değil de mafya gibi hareket ediyor. taktik maktik yok bam bam bam.
Evetçi güruhun ferdinden örnek bir davranıştır.
Hemen Başkanını arayıp adaletten kaçmış kabadayı.
Ama çomarlar maganda maganda konuşan reislere hayran olduğundan milletin parasıyla ekmek elden su gölden yaşamaya devam edecektir.
Ben sporcunun ve spor adamının zeki, çevik ve en önemlisi ahlaklı, orospunun çocuğu olmayınını severim.
Fatih Terim'in yediği dayaktan dolayı içinin yağı eriyenler burda buluşuyor.
Yüzevler Kebap da Fatih Terim'i döverek iyi reklam yaptı he, kebaplarını pek sevmem ama ellerine sağlık jdjdjdjdjjd.
terim ve damatlarının dayak yedikten sonra kaçış görüntüleri:

https://www.instagram.com...a/?taken-by=cumaliaydogdu
mekan sahibinin röportajı:

Rezalette son perde ise aa' dan.

görsel

Aa kendi muhabirinin konuyla ilgili haberini ' görmemiş '
fatih terim in damadı ile birlikte mekanda basılması diye okudum tövbe tövbe.
tebrik edilesi bir dayak yemiştir. adanalılığın da içine ettin oğlum. işte gerçek yüz.
mekanı basılan abimizin fatih terim'e verdiği ayar.

ahada burada.

https://youtu.be/V2ch1T1Pw-U
fatih terim'in damatlarıyla beraber mekan basmasını haber yapan ancak bu haberi yayımlamayan anadolu ajansı muhabiri bugün görevinden istifa etmiş. haberin başlığı ise şöyle;
Anadolu Ajansı'nın Fatih Terim'in mekan basmasıyla ilgili haberi yayınlamaması üzerine haberi yapan muhabir istifa etti.
başlıkta da konu edildiği üzre, bakalım mekan basmanın cezai yaptırımları kendisine uygulanabilecek mi?

bakın bu olay öyle basit bir yargılama sonucu geçiştirilecek bir şey değil.
haneye tecavüz, tehdit, hakaret, darp gibi ciddi suçlamalar var.
hoş, türkiye'de popüler kesimin yargılanması diğerlerine göre farklı ya ne yaparsın umut işte bizimkisi.
zannedersem kısa süre içinde mağdur kişiyi ikna edip şikayetinden vazgeçmesini sağlayacaklar.
ve zalimin zulmü yanına kar kalacak.

bir kaç satırda fatih terim'e...

milli takımda forma alan oyuncuların kabadayı ve raconlu hallerinin kaynağının ne olduğunu bir kez daha anlamış olduk sayesinde.

hoca, paranın kralını kazanıyorsun, kazan. saygının, hürmetin en şatafatlısını görüyorsun, gör. üst seviye, kalite yaşıyorsun, yaşa. amma ibneliğin de dik alasını yapıyorsun, yapma!! herkese gücün yetecek sanıyorsun,sanma! adam ol lan totoş.
kimsin olum sen? paranla satın aldığın üç beş zibidiyle millete meydan okuyacağınımı sanıyorsun? sanada, damatlarınada dünyayı dar eder bu adamlar hemde has ve has kendi canlarıyla kendi kanlarıyla, senin gibi parayla adam tutmazlar.
aklını başına al. 70 yaşında adamın damatlarının götünün dibinde olması, onların sözüyle millete racon kesmesi delikanlı adama yakışmaz. ağır ol yerinde dur. kendinden güçsüz gördüğün adamlara karşı iplik gibi ol. haa yiyorsa kendinden güçlü adamlara ateş ol. ozaman seni sevenlerde senin arkadanda durur.
Türkiyenin geleceği için karamsarlığa kapılmama neden olan olaylardan birisi. Düşsünler türkiyenin yakasından istiyorum ama aksine devletten dahada besleniyorlar.
Günde 175 bin lira maaş alıyor yürek yemiş pezeveng.
Yarın basın toplantısında şunları söyleyecek:
Ben adamım.
Ben adamım.
Adamım.
Adamlığıma laf söyleyeni işte böyle yaparım.
Çünkü!
Ben adamım!
Özür dilemiyorum!
Adamım!
Adamım!
Ben adamım.
fatih terim yürek yiyip gitmiş belli selahattin abiye kafa tutuyor adamın bi tarafından kan alırlar.
Fatih terimin olduğu yerde hep bi ego kapışması vardır zaten son haberlerde de görüyoruz ki hep ego yüzünden buna saldırmış şuna saldırmış ilber ortaylı da bile bu kadar ego yoktur yazık ki türk futbolu milli takımımız bunların elinde.
Türk milli futbol takımının emanet edildiği ellere bak allah aşkına teknik direktörü mafya gibi mekan basıyor kaptanı babası yaşındaki gazeteciyi dövüyor küfrediyor federasyonu oyuncu ile teknik direktör arasındaki prim kavgasına zerre müdahale etmiyor türk milli takımı euro 2016 ya nasıl gitti bilmiyorum fakat bu gidişle turnuva yüzü felan göremez haberiniz olsun.
bir tohat sıporlu olarak anlayamadığım şeyler var.

bir sorun varsa, imparatore gibi birinin emniyete bir telefon açması yeter,

o köylülerin alayını toplarlar.

bu adam neden mekan basıyor ? garip.

dublörü falan var da o mu yapmış bu işi ?

restorancıya da iyi pas açmış, adam resmen geyik çeviriyor.

garip garip, çok garip bir durum.

dükkan mükkan işi olduğuna inanmıyorum

vardır başka bir işler.

dükkana duvar yaptın

haydi mekanı basalım

hiç inandırıcı gelmedi.

ayrıca bu alaçatı denen yer

tam bir maganda yatağına dönüşmüş

gideni ayrı çeşit, esnafı ayrı çeşit.

gitmeyin göndermeyin,

resmen içine zçmışlar.
görsel
şamarı yiyip geri dönmüştü bu sahte kabadayı.