bugün

melih gökçek'in ilber ortaylı'yı nasıl dinlediğini gösterir.
tarih bilgisi de din bilgisi gibi çıkmış.
bu arada ilber oltaylı değil, ilber ortaylı melih bey.
görsel

Kanuni Sultan Mehmet 'in abisi olur kendileri, fatih sultan süleyman müthiş bir padişahtı ama adamın hakkını yediler tarih kitaplarından adını sildirdiler, bunlar hep chp yüzünden.
"yine hangi tarih dersinde uyuyup kaldim da bu padisahi atladim?" diye kendi kendimi sogrulamama vesile olmustur.
oturdum 10 dakika boyunca arastirma yaptim ve fatih sultan mehmet ile kanuni sultan süleyman´i harmanlayip, benden daha kötü tarih bilgisine sahip olan melih gökcek denilen kisinin ortaya attigi bir bilgi bulanikligi olduguna kanaat getirdim.

kendisini bu yapmis oldugu bilgi kirliligi sebebiyle kiniyorum ve ömrümden caldigi 10 dakika icin hakkimi haram ediyorum.
melih gökçek mix yapmıştır.
doksanlı yıllar efsanesi yu-ma-tu yu hatırlatmıştır. her padişahtan almış biraz.

(bkz: yusuf mahmut tuncay)

hepsinden 100 er gram. üstüne de leblebi tozu..
yavuz sultan aldülmecid dememiş iyi ki.
melih gökçek'in sağlık sorunları nedeniyle kızılay 10 liralık yardım kampanyası başlatmıştır. hesap numaraları için bana yazabilirsiniz.
bu adam benim akparti için gelecekti başkan adayım. inanılmaz bir zeka örneği.
melih tayyip albayrak, melih tayyip albayrak.
gerçeği neydi lan.
Kanuni sultan mehmet değil miydi doğrusu?
Kurulan cümle doğrusunu unutturan cinsten.Cumhurbaşkanımızın kendise göndermiş olduğu kolonyayı biraz fazla kullandı galiba * ya da artık yaşlandı melih bey oruç tutmak sıhhatini bozuyor. Yoksa hiçbir Türk evlâdı böyle bir karışıklık yapmaz.
Bu adam 20 yıl Ankara’yı yönetti, bu adama insanlar yıllarca oy verdi. Bu cahillik karşısında Diyecek bir şey bulamıyorum.
tarih bilgimi yenilememi zorunlu hale getiren hede...

not: paçalarınızdan cehalet akıyor...
Kendisi 25 yıl başkent belediye başkanlığı yaptı osmanlı torunuyum diyerek. Yakıştıramadık.
güncel Önemli Başlıklar