bugün

hadi lan degajedir.
(bkz: anahtarı kapının arkasında unutmak)
Akbilinin boş olduğunu sanarken aslında içinde 25 lira olduğunu yükleme yaparken fark etmek .
Telefonu göt cebine koyup bulamamak.
Mağazadan çıkarken kapıdaki alarmın ötmesi.
(bkz: buluşmada diğer kızın araması)
Dövdüğünüz çocuğun 20 kişilik bir grupla arkanızda olduğunu farkettiğiniz andır.
gece mutfakta su içerken bir bardak da kensini verdiğiniz sevgilinin odaya döndüğünüzde yatakta uyuyor olması.
derinlik sarhoşluğu (bkz: nitrogen narcosis)
Telefonu-cüzdani saniyelik kaybetme korkusu.
köpek.

evet ben köpekleri gördüğüm zaman inanılmaz heyecan yapıyorum ve bu heyecandan dolayı korku,endişeye kapılıyorum.

köpekler yüzünden kaç defa yol değiştirdim, yolumu uzattım ama hiç köpeğe taş atmadım ya da küfür etmedim. hatta köpek korkum olmasına rağmen bir köpeği sevdim, su verdim, yiyecek verdim.
Esra. Evet.
cansu taşkın.
telefonun ortada olmaması.
Var birisi işte boşverin. Roman olur be yazar...
Hiç beklemediğin an sana bakması ve başka beklemediğin bir an arkanda belirip "nasılsın" demesi.

Edit: başka bir masada bulup gülümsediğin şiir kitabının ona ait çıkması.
Eski sevgilinin wp'de engeli kaldırması...
Eski sevgilinin engel kaldırdıktan sonra wp fotosunu görmek...
Evde bir başına tv, pc vesaire şeylere odaklanmışken tuhaf sesler duymak.
gece sis çöktüğünde belli bir süratle giderken önünüze çıkan kamyonu fark ettiğiniz an. bunun daha üst versiyonu için aynı ortamda karşı şeritten üstünüze doğru gelen kamyonun farını fark ettiğiniz an da diyebiliriz.
Aniden koşmaya başlamak.
Uygunsuz bir hareket-konumda yakalanmak.
Yalan uyduramamak.
Telefonu kaybetmek....
Telefonu kaybetmektir. Yani cepleri yokladiginda bulamadigin an.
bir kişi de çıkıp deprem dememiş.
Telefonun olması gerektiği yerde olmaması.
Sevilmediğinin farkına varmak.
sokakta yürürken görülen gıcır gıcır 1 tl'liktir. simit de alabilirsiniz, dolmuş parası olarak da kullanabilirsiniz. karar tamamen size kalmış. evet fakirim lan ne olmuş?
Cüzdan telefon gibi şeylerin elime gelmediğinde anlık düşürdüm kaybettim hissi kısa süreli bir çarpıntı yapıyor.