bugün

masum ve iç burkan bir sual.

tabi ki verirler. çalışkan, dürüst, sadık, evine bağlı, mükemmel bir baba olabilirsin ve bu niteliklere haiz biri isen birçok hanım seninle izdivaç yapma uğrunda yanıp tutuşacaktır.

zengin, yakışıklı, paralı birçok erkeğin nice hanımları sinir hastası yaptığını gördü bu gözler.

umudunuzu yitirmeyin. ben de çirkinim, göbekliyim ama evliyim, 3 tane de çocuğum var.

doğru hanımlar saydığım özelliklere bakar. tip arayan, para arayan hanımlar zaten doğru değildir sizin için.
babası bile verir.
Fakir tipsiz ve kel olur ama işsiz olmaz parkta uyuyup çöpten yiyecek değilsiniz sonuçta.
yozgat'a bir uğra bakalım. bir ihtimal.
Tip sorun değil de işsiz adama kız vermezler.
ismail abi kız isteme:

https://www.youtube.com/watch?v=96UGcS6gngU
Fakirden sonrasını okumadım.
Verirler tabi, ne mal insanlar var senin bu saydıklarının yanında , karısını döven , uyuşturucu kullanan , küfürbaz , sahtekar bir sürü insan var ve evliler yani dert etme sana da kız bulunur .
işsiz olman tembellikle veya kibirle ilgili olmalı, iş beğenmemek vs. gibi. hayatta kız vermezler.
Hemen bir cemaate intisap et. Sana birini bulurlar kardeş.
Vermezler ama sen alabilirsin.
Sana kız vermeyen babayı sikeyim. Evet.
biraz zamana ihtiyaç olabilir.
görsel
verirler hem de en güzelleri senindir.
En az bir tanesinin olmaması lazım yoksa zor.
Bir insanın kızını emanet edeceği insanı önce gözünde yüceltmesi lazımdır. Sen kendini bu kadar gömerken kim niye yüceltsin kardeşim?
Vermezlerse kaçırırsın,kaçırdıkça da zenginleşirsin.
inşallah vermezler.
Sana yağmurlu havada su vermem ne kızı aq yikigi. Sen nasıl bı vasıfsızsin ya.
Kızım olsa vermem sevse zorla ayırırım git bir fabrikaya gir çalış hem fakir hem tembel yemek bulursan yaşarsın bide kız istiyon.
Uzulme kardesim fakir ve yakisikli olsaydin yine vermezlerdi. Daha cok uzulurdun. Bir de boyle dusun.
iş bul, para kazan, kendini geliştir, insan ol, adam ol, akıllı ol.

tipsizlik ve kellik pek de etkili olmaz o vakitten sonra.
Doğal seçilime uğrarsın bro.
Doğal seçilime uğrarsın bro.
iç burkan bir soru.

dün burada naçizane beyanlarımı arz ettim ama durum kafamı kurciklemeğe devam etti. bugün konuyu galeride masaya yatırdık ve nefis bir cevapla karşılaştım.

belediye avukatı, mehmet arkadaş: nihat abi söyle o arkadaşa hiç kafasını takmasın. ufak bir araştırma yapsın. etrafındaki evli erkeklere bunu sorduğunda alacağı cevap % 95 şu olacaktır:

- keşke bize de vermeselerdi amk