bugün

hadi tamam cok sevdiğin 2 arkadasin olur, 3 olur hadi 5 olsun ama 29 nedir arkadaş?
bunlar kardeşlik sıfatını iyi kavrayamayanlar olsa gerek.
(bkz: bu kadar da olmaz dedirten olaylar)
babası aşiret reisiyse ve 6 karısı varsa olabilir.
muhtemelen ergen kişidir.

büyüdükçe sayı azalacaktır, hepsi yok olacaktır...
babası iyi bir performans sergilemiştir.
muhtemelen feysbuktaki ebeveynleriyle aynı yaştadır.
önüne geleni kardeşi olarak ekleyip cool gözükmeye çalışan kişidir.
babası memnun kaygısız'dır.
osmanlı veliahtlarından biri olabilir.
bu 29 kardeşin içinde öz kardeşi yoktur genelde.
liseli ergenlerdir.
geneli de kızdır.
o -kardeşlerim- listesi sürekli değişir ihtiraslar sonucu.
hani erkek yüzünden kavga etmeler falan..
herkeşşi kardeş sanan facebook üyesidir. hepppimiz kardeşizz sarılalım tıkıtıkı...
Muhtemelen üç ya da dört anneye sahiptir..
ögrenci arkadaslarla kaldigimiz evde (ki ben 1 sömestr kalabildim) 28 kardesli bir arkadasim vardi. evet, bildigin 28 kardes. sanirim iki anneden olmustu bunlar. yine de zor lan 14/14 bölsen bile zulüm.
(bkz: ergen)
(bkz: kız)
(bkz: apaçi)
çok kardeş sayısıyla görüyorsunuz işte herkes benim kardeşim canım ciğerim seviliyorum sayılıyorum popülerligin zirvesindeyim demeye çalışan kişidir.
çevreye ya da arkadaşlarına, "benim çok dostum, bir sürü kankim varr. heey!!" imajı vermeye çalışan ergenlerin yaptığıdır. kardeşimden biliyorum.
(bkz: şahin k)
çok ciddiyim.
(bkz: aşiret)
(bkz: 29 kardeşin 7 sini tanımayan kişi)
gümüşhaneli yazardır.
tipik ergendir. gelsin 20 yaşlarına o 29, düşmese 2 ye gelsin suratıma tükürsün.
insanların gördüklerinde " kıza/çocuğa bak yaa ortam insanı. deli gibi çevre yapmış. keşke onun gibi olabilseydim, keşke şu güzelim listeye otuzuncu olarak girmek bana nasip olsa. tek isteğim bu. " düşüneceklerini sanan facebook kullanıcısı davranışı.
istanbulda sabah vakti metrobüse binme talihsizliğini yaşamış olabilir.
kl kardeşlerden biridir, gördüğünüz anda pencerenizi* kapatmanız tavsiye olunur.
Herkese dunya ahret bacimsin diyen kisidir.
Edit; erkeklere demezse hakkinda daha hayirli olacaktir.