bugün

görsel
görsel
Yaşı kırka yaklaşmış, kurumsal bir şirkette iyi bir pozisyonu olan talihsiz adamın fotoğrafının altına teyzesinin yazdığı yorum:

"Oy oyyy teyzesinin gülü, ne kadar da yakışıyor ona sakal, büyük adam olmuş da avrupaları gezermiş, daha dün sidikli bezlerini yıkıyordum tabi sen hatırlamazsın az mı işemiştin altına (: bir keresinde okulda altına işemiştin de ağlayarak dönmüştün eve (: sidiklim diye severdim seni gidi seni (: ah be özledim yavrum o suratsız cadoloz hanımını al da gel bir hafta sonu (; hadi öpüyorum gözlerindeeen"

Bu talihsiz yorum sonrasında adamın tepkisi:

"Buraya yazdığın yazıyı herkes görebiliyor... Sanırım Facebook hesabımı kapatmam gerekiyor. Çok sağ ol teyzeciğim, en kısa zamanda görüşürüz..."
Herkese açık profilinizde gereksiz ve utanç verici bir akraba yorumu varsa.... Silsem ayıp olur,cevap yazmasam ne olur falan diye düşünürken bir sonraki paylaşımınızda özelden akrabalara kapatırsınız biter :D
Otuz iki dişini saydım.
çok tatlısınız ya babanız şekerci miydi acaba ?
canim benim ne tatlisin, annengillere selam.
sevgilinin fotoğrafı altına yapılan bir karşı cins yorumu ise kafayı yedirtecek bir durumdur.
yeni bir işe başlayıp takım elbiseli resmini profil resmi yapan volkan k isimli kaypak bir arkadaşın fotoğrafına tanımadığım biri tarafından yapılan yorumdur.

" adama benzemişsin lan ibina. "
x kızı ile y kızı arasında geçen genel diyalog:

X: canımmm çooooooooooook güzel çıkmışsın <3
Y: Çok teşekkür ederimmmm aşkım <3
X: Seni çokkk seviyorum aşkısı <3
Y: Bende seni seviyorum bebeğim <3 kıskananlar çatlasınn!!!!
10-15 yaş :coq quseL cıkmısın *
15-20 yaş: guzeeel *
20-30 yaş: çok güzel *
40 ve üzeri yaş: ÇOK GUZEL ÇIKMIŞSIN CANIM ANNENLERE SELAM.
üzerindekiler etraftakiler ile örtüşmüş.
hele birde motor kızlara yazılan yorumlar vardır. kız çirkinlikten çeza yiyecek nerdeyse ama yapılan yorumlar şöyle; (çok tatlısın, taş bebek gibisin) lan amk kızın sümüğü akıyor. fındık kadar boy var. bide off sıkıldım kimler burda yazmıyorlar mı...
- böyle bir güzellik yok. üstündekini nereden aldın sana çok yakışmış vb. işte bu yüzden kullanmıyorum facebook falan sözlük bu yapaylık yüzünden.
böylesi de var.
http://galeri.uludagsozlu...%C4%9Fraf-yorumlar%C4%B1/
yalakalık sınırlarını zorlar genelde...
çirkin birinin fotosu altında;

yorum: allah' a dava açsan kazanırsın lan sen
-kim çektii.
-sen kardeşim, cansın.
-eyvallah kardeşim yarın buluşup tekrarlayalım.
ve son yorum beğenilir.
(bkz: çok çirkinsin xd)
genelde karşılaştıklarım:

- yakışıklı:)
- hııı hep bensiz eğleniyorsun zaten:(
- çok özledimmmm, görüşelim:)
-Elime sağlık dostum.
-aynen kardeşim eline koluna sağlık güzel bir foto yakalamışsın.
-siz iyi durmasanız o da güzel yakalayamazdı bence.

ne lan bu amk!
nişan düğün vs olaylarından sonra anında çift karaktere dönen insan türlerinin çift fotoğrafları : canım çok yakışmışsınız

sağol canım darısı başınıza

çiftten hasıl olan bebek sonrası profil resmine bir bebek eklenir. doğar doğmaz hangi ara çektin koydun daha yüzü gözü belli olmayan bebeğe "çok tatlı bi şey" iltifatları yağar.
- alemlerdesin bize haber vermiyosun
+ büyüde gel
- ne diyon o.ç
+ kanki şaka yapıyorum
görsel
sadece bildirim gelmesini sağlayan gereksiz şeylerdir. sohbet edilecekse kullanılacak yer bellidir efendim.
sevmediğim yorumlardır. geneli samimi değildir.