bugün

bir nevi oral seks in hardcore versiyonuda denilebilir. oral sekste kontrol oral seksi yapan kişide olurken face fuck ta oral seksi yapan kişi etkisizdir.
bazı filmlerde görülebilen çok terbiyesiz sikme şekli. bu icraat sırasında kadın kusar ve gözleri büyür. kocaman olur.
ing. ağzı yüzü sikmek.
Harika bir olay. Face fuck isteyen kadin zaten submissive olur buyuk ihtimalle o yuzden bunu yapmanin en guzel yolu kadin sirt ustu yatak, masa kanepe gibi yuksek yere uzanir ama kafasi yatagin masanin kosesinden sarkacak sekilde. Kafasi iyece sarkan kadinin yuzu size parelel olur. Tabi isin puf noktasi o degil asil onemli olan kadini baglamaktir. Mesela ben kadinin sag elini sag bilegine sol elini sol bilegine bagliyorum. Kolu kisa oldugu ve sirt ustu yattigi icin bacaklarini kaldirmak zorunda kaliyor bu sekilde iyice face fuck yaptiktan ya da penisinizi guzelce islattiktan sonra uygun bi pozisyon oldugu icin anal seks bile yapabiliyorsunuz. Ha kadin ters oldugu icin salyalari suratina dogru akiyor ben bunu seviyorum ama kadin sevmedigi icin kisa tutmak zorunda kaldim siz yaninizda kagit havlu bulundurun.
ing. Ağzını yüzünü siktiğim.
Facebook bozulduğunda verilen tepki.
bazılarının surata attırma sandığı eylem. halbuki değildir. face fuck ağzına penis giren kadının nefessiz kaldığı/sonunda kustuğu oral seks çeşididir. hatunun ağzına sokulurken kafaya sert olmayacak şekilde tokatlar atılır. sert vurmamanızı öneririm çünkü baş tehlikeli bir bölgedir. kadın burnu bir süre sıkılıp nefessiz bırakılır ve penis mümkünse gırtlağa kadar ilerletilir. burun sıkılıp nefessiz bırakma işinde de çok dikkatli olunmalıdır. penis ara ara çıkartılır mola esnasında yüze hafif popoya hafif/orta/ sert tokatlar atılır. tokatların sertlik farkı rastgele olmalıdır. örneğin bir seferinde popoya atılan tokat 5 saniye sonra sızısı geçecek kadar hafifken hemen sonraki molada sopa yardımıyla uzun süre ağlatacak kadar sert olmalıdır. molada tokatlar haricinde gözüne/ağzına tükürme de güzel bir ortam katar.

bu işte kızın tam penisinizin üstüne kusma ihtimali var. herkesin yapmak isteyebileceği bir şey değil. penisinize kusmasa bile halıda kusmuk görmek hoş bir şey olmayabilir.

erkek için zevkli olduğu için kadınlar için de çok zevklidir. kendilerini tamamen edilgen hissetmenin hazzını yaşarlar.
güzel türkçemizdeki "ağzını yüzünü s...." küfrünün temellendiği felsefedir.
bugün üç üç üç diye bağıranlara fenerbahçenin yaptığı.

+hakem taçı-
öğğğğğooogghhkkkk

sonrası göz yaşlarına karışan makyaj.
https://www.uludagsozluk.com/e/27056509/

hatunun tam submissive olduğu blowjob çeşidi. ustaca yapılmış bir dirty talk sayesinde gerçekleşen güzel bir humiliation ile tadından yenmez. yanınızda bulunan kemerle ara ara hanım kızımızın kukusuna da vurur zevkinizi katlarsınız.
bir adet ağızlık ve domuz bağı isteyen oral seks.
yapmamis erkek kendini sevismis saymamalı.

Hatunun öğürme refleksini tutabiliyor olması gerekir. Beynine oksijen gitmesini bir süreliğine engellediği için hatun muhtemelen sizden fazla zevk alacaktır. Alttan vibrator tutmak sart.
oral seks gibi oral sekstir. oral seksin kareköküdür. sevişmenin en zevkli anıdır. erkeğe erkekliğini kadına kadınlığını hissettirir. tek üzücü tarafı en sonunda boşalmanız ve bu zevkli dakikaların bitmesidir.

boşaldıktan sonra kadının ağzına işemenizi tavsiye ederim. facefuck yapan kadın ağzına işemenizi de kabul eder.