bugün

Eşinizi evde bir başkasıyla, sizi aldatırken yakalamak sonucu vereceğiniz tepkiyi konu alan başlık.

Üniversitede hocamız sormuştu ve 3 blok ders boyunca hepimizin görüşlerini almıştı ve tek bir doğru cevap çıkmıştı. O da söylemesi ayıp benden. Hadi bakalım sözlük.
hemen telefonu çıkarıp videoya çekerdim. sonra savcılığa verip tazminat davası açardım. çocuklarım varsa nafakayı da basardım.

ek: bana değer vermemişse ve sevmemişse anında silecek olduğum için çok da koymaz. üzülmeye değmez.

başlık sahibi galiba herkesi eksiliyor. eksileyin şu gammazı
eger ki karim beni baska bir kadinla aldatmissa yani lezbiyense grup yaparim swh.
Oturur ağlarım.

Benim ayıbımdır.
muhtemelen o an tepki vermem. çıkar giderim. biraz hüzünlenirim. sonra anlarım ki onun karaktersizliği. insanlara güvenim kalmaz. kesip biçip bir orospu için hapis mi yatalım?
kapıyı üstlerine kitler direk karakola giderim (boşanma davasında delil için). polislerle olay yerine giderken annesine, babasına vs. haber verir hemen eve gelmelerini söylerim. ailesi, yakınları onu o halde görünce yaşayacağı utanç ona bir ömür boyu yeter herhalde.
Evimde samuray kılıcı varsa şiş kebap yapmak için harika bir deneyim olur.
her medeni insan gibi çıkarır emaneti sıkarım ikisinede.
"vayy be eşim de erik gibiymiş kütür kütür" der, gururlanırdım. şaka la godoş değilim ben. üstlerine attırırdım. sonra o pezemengi bi güzel eşek sudan gelinceye kadar döverdim. öyle.
hemen oradan kaçarım çünkü kaçmazsam o andaki öfkemle çok kötü şeyler olabilir.
Sen ne yaptın ki o an doğru cevabı verdin?
Basarım.
eğer adam evliyse bende onun eşini..
allah göstermesın de öldürmek çözüm değil, en fazla döver camdan atarım.

not: evim 9. katta...
bir soru.

cocuklarimiz varsa onu rezil etmem bi guzel doverim ikisinide. sonra postalarim, postalamadan once ortak haklarindan feragat etmesi icin kagit imzalatirim. cocuklarimiz yoksa fotograflarini ceker tum turkiyed orusbu ilan ederim oyle bir ederim ki ailesi pisman olur ya kan davalik oluruz yada pezevenklere satarim onu ki gotunu birdaha kurtaramaz. oyleki ben yillarca kendini sevmis aldatmamisim oyleyken bana bunlari yapmasi... yok oyle dunya. karsiligini en agir sekilde odettirirler adama
Eger insaflı gunumdeysem nerde benim 6,35 der çıkarıp ikisini de vururum.
off tırnaklarımla parçalardım onları.
keleşle tarardım her ikisini de.
gerçekten düşüncesi bile mide bulandırıcı bir tablo.
allah kimsenin basına vermesin.

edit: bunu eksileyen arkadas. sabaha kadar eksile umrumda değilde. bunda eksilicek ne gördün lan allahsız. harika bi tablo herkesin basına gelsin mi diyeydim.
Benim karım yapmaz öyle bir şey.
hoop bende atlarım yatağa grup yaparız.
ileride evlenirsem ve eşimi başka bir kadın ile uygunsuz vaziyette yakalarsam önce gizlice onların o halde fotoğrafını çekerim. sonra boşanma davası açmak için bir avukatla anlaşırım ve mahkemeye boşanma davasının açılması için dilekçe veririm. eğer ileride eşimin maddi durumu iyi olursa burnunu sürtmek için en az 2000 tl'lik nafaka isterim. ileride başıma böyle bir şey gelirse bana bu durumu yaşatan herife hayatı zindan ederim.
o an ne yapacağımı bilemez ağlar sinir krizi geçirir üstlerine atlarım herhalde. ama yapılacak en mantıklı şey fotoğraf almaktır delil olarak.
Ben fotoğraf falan cekemem rahat rahat konuşanlara soruyorum. Hiç uzuntuden elinizin tutmadigi,titredigi oldu mu? Uzuntuden halsiz dustunuz mu? Hiçbir şey yapmam Allah a havale ederim sonra da bosanirim.
şimdi ortada ahlaksız bir durum var. hic bir bahanesi yok bunun yok doyuramadın yok yetmedin. bu olaylar zaten bi tarafın hormonları fazla salgılanìr ve her zaman daha fazlasını ister ve nefsine hakim olamayacagı icin aldatır. bunlar pis ahlaksız kötü kadın yada erkeklerdir. dinimizde bile bunlardan bahsedilir.
neyse bu giriş cümlesi.
ha bu soruyu üniversite hocası sormuş belki soruda bir oyun felan olabilir. biri ile bassanız ama kimle. ne yaparken biraz çetrefilli. hatta bu cevabı verip bile işin içinden sıyrılabilirsiniz.
ama biz aldatma olarak ele alalım.
ilk olarak ne yaparsak yapalım bu ahlaksızlar iflah olmaz. hormonlarına sahip çıkamazlar.

şimdi eve giriyosun kendi yatak odanda kendi mabedinde geçiyor olay sinirlenip öfkeleniyorsun her şeyden önce sana yapılmış bir saygısızlık sana yapılmış bir hakaret. o anda sinirlenip vursan nefsi müdafa indirimi bile alırsın ama değermi değmez. çünkü onları her gece hatırlayacaksın dòrt bi yanındaki duvalara bakınca.
kameraya alıp fuhuştan mahkemeye verilebilir her ikiside. bir ömùr bu pislik yakalarında kalır ve bidaha unutmazlar asla. her şeylerini kaybederler bi sikim biseyleri kalmaz. maddi manevi çökerler ve en sonunda ayrılırlar.
bu da belki bi sorunu çözmeye yetmez.
şahsen ben olsam bilmiyorum. çok pis psikolojik saldìrı uygularım ikisine ölmek için yalvarìrlar o derece. kendi psikolojimi rahatlatana dek devam eder bu saldìrì. rahatlayıncada veririm ikisinide fuhuştam mahkemeye. adamìda bir güzel döver hayatıma devam ederim. asmak kesmek mahkemeye vermek kolay önce elinizdeki kozu kullanıp kendi iç psikolojinizi düzeltin sonra ne yapıyorsanız yapın.
güncel Önemli Başlıklar