bugün

evlilikte ki büyük sorunsallardan biridir. muhtemelen börek yapmayı öğrenmesini sağlardım.
el-cevap.

-boş ol.
-boş ol.
-boş ol.
"hayatım benim, ben seninle sadece yemek yapman için evlenmedim"

diyerek yanağına bir öpücük kondurur,

daha sonra da dışarıda birlikte bir şeyler yemek için yer aradım.

ya da ben yaparım lan.

yaparım tabi ne olacak.

benim biricik eşim yesin içsin yeter ki.
Öğretirim.

Sonuçta börek yapmayı bilmek çok zor bir şey değil hatta oturur beraber yaparız hem birlikte vakit geçirmiş oluruz.
Babasının evine yollarim.
bakanımızın ülke gündemine soktuğu sorun.

bu tarz saçma sapan demeçlerin amacı gündem değiştirmektir. Biri kurban seçilir, ortaya bir laf yumurtlar. herkes o lafla meşgulken gündemden bir takım şeyler gündemden kaçırılır.
bunu söyleyen bakan evli miymiş?
ne yaparsınız desen daha güzel olurdu herhalde.

hatuna bir şey yapmam. börek kilo yapar. sevsin, güvensin yeter. börek yüzüne hatun mu boşayalım amk.
Her gun annemi arama sorunsali veya yandaki pastaneyi costurmam.
öğretirim.
pastaneden magnet alır dolaba yapıştırırım.
yatakta gönlümü alırsa sorun olmayacak sorunsaldır. gerçi höökümet yetkililerimiz o nikah bozulacak demişse ben kimim ki.
börek yapmayı öğretirim.
allah düşmanımın başına vermesin. çok kötü durum. öncelikle sakin kafayla düşünüp zaman isterim kendisinden. bu zaman zarfında öğrenmeye çalışırsa devam ederim. öğrenmezse boşanma davası açarım.
Siktir git ogren derim.
Telefonuna yemek sepeti uygulaması indiririm.
Öğreniriz birlikte yada dışar da yeriz böreği ne olacak?
Dışarıdan alırız.
Normal şartlar altinda böyle bir hataya düşüp börek yapmayı bilmeyen biriyle evlenmem.
Ama diyelim ki bir hata oldu ve ben evlendim.
Fark ettiğim an kesin kararla boşarım onu.
Zira börek yapmayı bilmeyen erkek olmaz olsun beni ele güne rezil edecektir böylesi, annemin babamın yüzüne bakamaz hale getirecektir.
börekle doyurmazsa başka türlü doyuracaktır o yüzden çok kafanıza takmayın arkadaşlar.
derhal boşayın boş ol boş ol deyin börek yapmayı bilmeyen kadın evini dönderemez.asla ve kat a