bugün

Amaç belli eşinin itibarını yükseltmek diğer kadınlara yada birilerine mesaj vermekte bize ne amk akşam evinde ver çiçeği ne gerek var diyeceğim ama bu kadınların tuhaf bir dünyası var.
(bkz: tribünlere oynamak)
Eşini çalıştırıp bir de erkeğim diye gezinen vesayetin yaptığı basit bir mallık.
Özünde ve genelde odunsa ve sadece ayda yılda bir jest yapmış olmak için çiçek yolluyorsa anlamsız bir harekettir.
sürprizleri sevmesinin yanısıra işyerindeki diğer erkeklere "bu kadının sahibi var" mesajını veren erkektir. ayrıca işyerindeki kadınların eşine "ayy ne düşünceli kocan var" şeklinde övgüler dizmesini de isteyen erkektir. bir taşla üç kuş vuran son derece stratejik erkektir. yoksa evinde verirdi çiçeğini.
tabi içinden geldiyse, beyefendi akşam evine gelmeyecekse örneğin şehirdışındaysa bu farklı bir durumdur.
elinde çiçek taşımaya üşenmiş en yüce duyguların insanıdır.
Romantiktir. Ama çiçek sepetinden çikolatalı meyveli bir paket gönderse daha çok makbule geçer. Yenir hiç değilse yani.

Ay ben de bulmadığım halde bunuyorum. Sanki çiçek gönderenimiz var da çiçek sepeti kaldı.
Saçma erkektir.ne yani noluyo gönderiyosun görmemişim karısının işi olmuş al yemeğe götür romantik olacaksan özeliniz olsun yahu ne göze sokuyosun.
yahu klasik olsa bile ince güzel bir şeydir, kız kısmısını mutlu eder ayrıca. önemli olan da klasik olması değil, karşıdakinin mutlu olmasıdır.
'' bu kızın sevgilisi /eşi var , ayık olun'' , adlı çalışmadır.
gereksiz yere gerçekleştirilen fiil. illa çiçek vereceksen evinde ver ya da yalnız bir anınızda ver, daha anlamlı ve değerli olur.
vurdurmakta olan erkektir. ulu sözlükte ve bunca entiri içerisinde nasıl söylenmemiş hayret ettim lan..
güncel Önemli Başlıklar