bugün

gerzek işidir. adam giyerim deyip giymediği bikinilerden, beşiktaşa girecek diye ümit edip evine götürdüğü borulardan kolleksiyon yaptı hala akıllanmadı.
Yazık la kimin çocuğuysa.
Ne yapsın abisi kendi takımlarında ( iki takımı var biri antalyaspor diğeri fenerbahçe) böyle bir başarı göremeyince e bir de hazım problemi olunca böyle çeneye vuruyor işte.

Fener en son şl ye gittiğinde bu bebe suya bu diyordu belli ki hatırlamıyor bile.
totonok abi seni antalyaspor'a yaptığın bu hakaretten dolayı kınıyorum. ben antalyaspor'u severim. bazı şahsiyetlerin (o kendini biliyor) sözlükte yaptığı dengesiz hareketler için antalyaspor'a ezik demen hiç hoş değil. futbolda yenmekte var yenilmekte bunu unutmamak gerek.
beşiktaş a saydırmasına falan bir şey demeyeceğim, haydi galatasaray için dediklerini de bir yana koyalım. söz konusu yazarın bu yazdıklarını 10 sene sonra çocuğu görse babasıyla gurur duyardı.
size kaç kez söyledim şu tineri fazla cekmeyin olmayan kafalarınız da şok etkisi yapıyor.
aptallıktır.

ulan büyüklüğümüzü kanıtlamaya falan çalışmıyoruz. her taraftarın yaptığı gibi takımımızı destekliyoruz takımımız hakkında konuşuyoruz.

ulan sik herif gelip burada salak salak;

megredo 35 gol eheheh
leveypoy 8 gol ehhehe

diye komik olmayan itici mizah yapan sensin.

biz mi itici oluyoruz amk?
herkesin kendi desteklediği takımı kendisi için değerlidir. bir kişinin yaptığı şey için bir kulübün taraftarlarını ve onların değerlerini küçük görmek kimsenin haddi değildir.