bugün

bursa' da, 21 ağustos 2011 tarihinde saat 18: 30' da gerçekleşecek, yeri katılımı sağlayacak yazarlarca belirlenecek zirve.
yeni ve gıs gıcır yazarların özellikle beklendiği zirvedir.
keyifli ve güzel sohbetli olması dilenen bursa zirvesidir. tüm bursa yazarları davetlidir.
pseco ve lets write ile can gelecekse koşarak kaçacağım zirvedir.
4 haziranda olan zirvedeki ortamdan dolayı çok memnun kalmamdan mütevellit bir daha ne zaman bursa'da zirve olacak diye zirvebox sekmesini aşındırmam her seferinde hüsranla sonuçlansa da bu zirve başlığını görmem bana çocuksu bir sevinç yaşatmıştır. bu zirveye iştirak edeceğimi saygıdeğer bursalı ve uludağ sözlük yazarlarına bildirmek isterim.
arti bir yaka kartı kullanmadan zevkle iştirak edeceğim zirvedir.
mübarek ramazan ayına denk gelen zirve.

siz laikçiler yok mu....
ikiartibir geliyorsa tadından yenmeyecek zirvedir. *

bu arada şöyle bir teklifte bulunmak isterim affınıza sığınarak;

oruç tutan arkadaşlarda zirveye iştirak etmek isteyebilecekleri için acaba bu zirveyi bir iftar zirvesi olarak mı planlasak?

ramazan ayında zaten alkol tüketme gibi bir olayın meydana geleceğini pek ihtimal vermiyorum ama bu olay olursa da saygı duyarım ama alkol mevzusuna katılmam.
bursa öğretmenevi'nde coşuyoruz zirvesi'nin çoşma öz hazırlıklarının yapılacağı zirve.
ölüme 5 kala zirvesiyle final yapacak zirve. *
bursa öğretmenevi'nde coşuyoruz zirvesi öncesi zatım gibi tazelerin ortama ısınması adına ilaç kıvamında olup, alkollüde olsa iftarlıda olsa yüzümüzde papatyalar açtıracak zirvedir.
ilk aday mekan olarak kültürpark' da yer alan özgen gösterilen zirve. uygun olup olmadığının bildirilmesi rica edilir.
uygun tamam.
katılım listesine kafamı soktuğu zirve. *
şimdi arkadaşlar zirve konusunda düşüncelerimi kapsamlı olarak bu entryde bildireceğim...

-zirve iftar saatinde olması bence ortamın hem daha samimi olması hemde oruç tutan yazar arkadaşlarında zirveye iştirak etmesi sebebiyle daha kalabalık olmasına neden olur.

- iftar yemeği yenilecek mekan için diğer yazar arkadaşlardan fikir almamız ve herkesin hemfikir olabileceği bir mekan olması daha uygun olur. bu mekan için benim tavsiye edebileceğim mekan;

golf haus agamoğlu dur. nilüfer hatun caddesinde bulunan mekan aquapark'ın karşısındadır. aşağıda vereceğim linkten mekanın resimleri ve iftar menü ve fiyatlarını görebileceksiniz.

http://www.bursadaiftar.c...olf-haus-agamoglu-49.html

- bu mekanda iftarımızı açtıktan sonra eğer zirveye iştirak eden yazarlarda isterse şayet, kültürpark içinde bulunan özgen veya göl çay bahçesine gidip çay ve nargile keyfi yaşayabiliriz.

ben fikirlerimi beyan ettim katılan arkadaşlar olursa ve zirveyi düzenleyen saygıdeğer unidentified stranger nicki yazarımıza da uygun olursa bu şekilde yapılması bence uygundur. mekan konusunda diğer arkadaşların fikirlerine de açığız.

şunu da belirtmek isterim ki arkadaşlar, zirveye iştirak edecek yazar arkadaşlar emin olmadan katılacaklarını iletmesinler. çünkü ramazan ayında çoğu mekan rezervasyon usulü çalıştığı için, mekanlara rezervasyon yaptıracağız. demek istiyorum ki; geleceğiz geleceğiz deyip sonra bizi göt gibi ortada bırakmayın çok rica ediyorum.

edit= eğer zirvenin şehir merkezine yakın bir yerde olmasını istiyorsanız, tophane'de de güzel bir mekan mevcut arkadaşlar fiyatları da fena değil.

anadolu evi fasıl restaurant bar

http://www.bursadaiftar.c...il-restaurant-bar-58.html

edit= link yenilendi.
hesapladım. ağustosu 21 geçe zirvesidir.
"uludağ sözlük toplu oruç yeme etkinlikeri" çerçevesinde düzenlenecek zirve...
yazarların buluşma etkinliğidir.
bana her yol paris valla, iftarımı yapabildikten sonra neden olmasın yani *
velhasıl allah bi zeval vermezse ilk zirveme katılmış olucam.

not: mekan falan da farketmez ama açık hava tercihimdir.
özgen aile çay bahçesi, anadolu evi fasıl restaurant bar ve golf haus agamoğlu şimdiye dek tavsiye edilen mekanları olan zirve. eğer katılımcılar onaylarsa buralarda gerçekleşecektir. farklı önerileri olanların acilen ulaşmaları önemle duyurulur.
yazarlardan mekanların kesinleşmesi adına haber ve öneri beklenen zirvedir.
belirlenen mekanlara hafta sonu rezervasyon yaptırılacağından, katılımı kesin olan yazarların onaylaması gereken zirve. buna göre mekanlara kesin bir sayı verelim ve zirve günü herhangi bir terslikle karşılaşmayalım. artı birleri ile geleceklerin de haber vermesi önemle rica edilmektedir.
öhö öhö öhö... saygıdeğer uludağ sözlük yazarlarına ithafen

zirveye iştirak edecek veya etmeyi beyninin bir ucundan geçiren sayın yazar arkadaşlar, zirve için seçeceğimiz mekanlar rezervasyon usulü çalıştığı için ve ramazan ayında iftar vakitleri tıka basa dolu olduğu için erkenden rezervasyon yaptırılması gerekiyor. şimdi bu zirveye gelmeyi düşünenler derhal zirvebox dan kayıtları yaptırmaları ivedilikle rica olunur. zirvebox a kayıt yaptırırken yanında +1 getirecek olanlar lütfen bunu belirtsinler. zirveye katılacak yazar ve +1 lerin sayısına göre rezervasyon yapılacaktır. lütfen bu uyarıları dikkate alalım arkadaşlar.

son olarak da geleceğim geleceğim deyip de zirve günü bizi göt gibi ortada bırakacak olan yazarlar varsa şimdiden onlara şöyle diyeyim; hepiniz topsunuz olummmmmmmmmm!!!!
ilginç bir durum var. yeni yazarlar genelde gelmekten çekiniyor. sebebi dışlanmak imiş. arkadaşlar, hepimiz bu sözlükte yazıyoruz. nesil ve zaman olayı sadece birer ayrıntı. hiçbirimiz uzaylı, seri katil falan değiliz. bir araya geleceğiz ki tanışacağız, zirveyi gerçekleştireceğiz. içiniz rahat olarak gelebilirsiniz.
ayrıca katılım listesindeki yazarların kesin olarak katılacaklarını bildirmesi gereken zirvedir. aşağı yukarı net kişi sayısını öğrenelim ki rezervasyon konusunda ve zirve günü herhangi bir sıkıntı çıkmasın. bunu özellikle rica ediyorum.
9 gün sonra gerçekleşecek zirve.
param olsaydı kesin katılacağım bir zirve olacaktı.
liseli işi, simit+ayran yapsaydık ya.. * * *