bugün

ortada yeteri sayıda fosil yok, ara form yok, hiç bir şey yokken, basit mantık yürüterek en gereksiz teoriyi ortaya atan vitaminsizlere inanacak kadar saf olmaktır. biraz meyve yiyin iyi gelir, beyninizi açar. nerde lan maymundan insana geçerken oluşması gereken milyonlarca ara form, he, nerde? hıı?
bir tanrıya inanacak kadar şizofren bir millet olmak gibidir.
Evrim içten gelen bi inanç olmadığından "inanacak kadar saf olmak" içi boş bi cümlecik.

Hani budizm, şintoizm veya dinler için söylenebilir anca.

insan ara formunda eksiklik yok.

Bu arada müminim.
evrimi çürüttün kardeş, evimdeki bütün evrim kitaplarını anında yaktım, nickimi de değiştiriyorum.
insan iq'sunun ortalama 100'den başlaması, hayvan iq'sunun 20'den aşağı gitmesi karşısında yadsınamaz gerçektir. nerede hani 25 iq, 30 iq, 35 iq, 40,45,50,51,52,... aradaki iq'da hayvancıklar? olması gerekiyor. evrimde böyle kopukluk kabul edilemez. buna inanan insan da hem saf, hem de geri zekalıdır kusura bakmasın.
Ara formu sen görmedin diye yok sayman kadar masumdu bu dünya bir zamanlar...... Gözlerimizi kanatan tespit.
(bkz: öldükten sonra müslüman vs ateist)
Ulan yıl olmus 2017 hala evrim kavramıni sadece , ah maymunduk şimdi homosaphiensiz tanrıya şükür , diye algilayanlar var , acınası .

Mesela balinalar korelmis kolları var değil mi ? bak yüzgeç değil kol kol senin kolunla aynı fizyolojide aynı embriyonik kokenle oluşmuş lakin körelmiş e insan bir düşünmez mi ?

Zaten tanrıya inanan bir kimse evrime inanmamasi aptallık olur .
koskoca , kudretli , yüce , evrenin yaratıcısı , doğmayan dogurmayan bilimcotesi güç iki kilo çamurdan insan yapacak sonra saldım çayıra ha ?
Aman ne kadar gizemli .
Evrim neydi ?
Doğaydı
Bütün canlılardı
Emekti

-charles darwin.
isteyen istediğine inansın bırakın da.. saflığı ona kalmış bu baskasının derdi mi?
evrim var yaratıcı yok veyahut yaratıcı var evrim yok temelinde her tartışma sığ olmaktan öte geçemez.

ve bu tartışmanın bir parçası olmaktan ise evrim var ve yaratıcının kontrolünden bağımsız bir şey olmadığı gibi darwin görüşü ile kısıtlı değil der ve giderim.
karşı tez olarak "amünium evrim var yaa", "amk mun salağı anlasana evrim var" şeklinde embesilce tezler olan görüş. zaten yaklaşım ve yazım seviyesinden hangi tarafın haklı olması gerektiği kendiliğinden ortaya çıkıyor.
ben şahsen etkilendim. daha bugün katıldım ve hayatımda bi çığır açtı. allah razı olsun kardeş. nerden bilirdim hayatımın dönüm noktasının bu olacağını. oysa gün kötü başlamıştı.
burdan diğer tüm evrimcilere sesleniyorum.
nerde lan ara formlar ( başlığı açan hariç )
bilimsel gerçekliğe karşı çıkarak, gelişmiş ülkelerin taşak oğlanı olmuşların bilime sarılanlara saf demesi ne tür bir salaklıktır, bilemedim.
zaten başındaki partiden belli bu ülkede safların çoğunluk olduğu. ah cehalet sen nelere kadirsin.
saf kelimesinden safsatanın türemiş olmasıdır.

görsel
güncel Önemli Başlıklar