bugün

pek bir önemi yok adam olsun yeter.
görsel
Kafayı kurtarıp çıkacan karşısına; bak en kötü halim budur! istersen evlenek?
Valla benim hayalimde 1-2 tane var. Asıl yapmak istediğim çok üst boyutlu bir şey, kimsenin bugüne kadar yapmadığı ve ben yapana kadar yapmasını istemediğim müthiş bir şey. O yüzden onu değil de daha önce aklıma geleni söyleyeyim;

Sevdiceğimle 1 hafta 10 gün yat turu düşünüyorum, Başbaşa. Turu daha önceden ayarladığım müthiş bir sahil kenarı mekanında bitireceğiz. Yine daha önceden haber verdiğim ailesi, arkadaşları, tüm akrabaları ve yine benim tüm çevrem orada bizi bekliyor olacak. Onları gördüğü an yüzüğü çıkartıp edicem teklifi. Daha sonra orada kutlamalar, yemekler, danslar.

Bakalım diğeri için bir problem çıkarsa bu olabilir. Ama çıkmazsa tabi ki asıl bomba diğeri.
Yok edilir, yani bu davranış yok edilmelidir.
Çok basit. iki kelime, bir cümle ile “benimle evlenir misin?”
beraber yaşlansak...
Çıkarken Benimle çıkar mısın denmiyorsa evlenirken neden benimle evlenir misin deniyor.
Kaliteli bir restoranda keman eşliğinden yemek yenirken aniden çıkarılan tektaşla birliktahsjsjs

Ben anlamam o işlerden.
yürekten edilir.♡
Tabiki de anıtkabirde atanın huzurunda.
görsel
görsel

Bence mantıklı.
Yıl olmuş 2019 hala anana sor damat lazım mı diyen keko mu kalmış?
Cuma öğleden sonra 3,5 ta evleniyoruz. şahidini al belediyenin nikah salonuna gel.
Beklemediği bir anda sürpriz yapılabilir. Şiir, güzel sözler oldu da bitti maşallah.
güncel Önemli Başlıklar