bugün

pompaya alışan ama evlenmek gibi bir kabusa boyun eğmeyen bir kızın sevgilisidir.

pompaya isterseniz baş başa kalacağımız bir yerde devam edebiliriz bayan *
Valla ben olsam o çocuğun alnından öperdim. Helal olsun çocuğa. Tabi ki öyle diyecek ki adam da yuva kursun. Böyle adamları kaçırarak yazık ediyorsunuz diyorum ben. Aha da buraya yazıyorum.
Hedefi olan erkektir. Hedefi olmayan kızlar istemez.
nafaka denen saçmalıktan haberi olmayan erkektir.
Orospular ve orospu ruhlular tarafından tercih edilmeyen erkektir.
görsel
1 yıldır ye iç gez oğlanın iliğini kurut. Seks desen evlenmeden olmaz de. Sonra çocuk evlenelim diyince de ya erkek adam evlenmek ister mi diye dünyanın en seksist başlığını aç. Erkekler harbiden salak . Böyle bir kadınla evlenip ne yapacaksın.?
içine kezbanlık kaçmış erkektir. bir insan neden evlenmek ve bir kadına bağlı kalmak ister ki? hadi diyelim evlendin, karından 5 kat güzel bir kız görsen ne olacak? yeteneğin varsa aldatırsın tamam da ortaya çıkarsa baş ağrısı. sevişin, takılın işte yeter.
Son derece mantıklıdır. Sonu olmayacaksa boşuna sürdürmeye, sonrasında üzülmeye gerek yoktur. Sende seviyorsan kabul et derim sonra gerçekten birkaç ay sonra başkasıyla evlenme kararı alıyor çünkü bu tipler maalesef. Çünkü burdaki hedef ciddi ilişkidir laylaylom edenle baş ağrıtmaya gerek yok zaten. Yeterli bir zamanı da geçirmişsiniz diye düşünüyorum.
hiçbir zaman, ya da çoğunlukla diyelim " evet bencede, evlenmeyeceksek ayrılalım" diyen kıza denk gelmeyecek erkektir. zaten denk gelse evlenirlerdi dediğinizi duyar gibiyim. evet. yani demek istediğim şu. herkes birbirini, uyanını bulsaydı hayat sıkıcı mı olurdu, yoksa daha mı güzel olurdu bilmiyorum.
mal beyanı...kesin mal.
Bu devirde bulunmayacak erkektir. Nasıl bir kafa yaşadığını çok merak ediyorum.
Delikanli gercekten seven kisidir.
Benim flörte, ilişkiye ayıracak ne zamanım ne de param var dedi. Beni duygularınla değil mantığınla istiyorsan gel evinin orospusu ay pardon kadını ol dedi. Ne yapim sizce? Swh. Acil help aşkolar.
sana harcayacak param yok demiş.
düşünecek bir şey yok. bedavaya orospu ay pardon evlenecek kadın arıyor.
güncel Önemli Başlıklar