bugün

etrafındaki yozlaşmış, maddeci hatunlardan bıkıp, hayatına çekidüzen vermek isteyen delikanlıdır. sonunda doğru yolu bulmuştur. köyün bütün samanlıkları emrindedir bilesin! *
televizyondaki köy dizilerini izleyip "şu kızlardaki güzelliğe bak ordan kız almam lazım" diye düşünen tikidir.*
(bkz: polonezköy)
(bkz: zekeriyaköy)
(bkz: aile şerefi)
tikinin dönüp dolaşıp geleceği yerdir o köy, gitmese de görmese de nihayetinde onun köyüdür.
Aslan tiki sen çoooğğğk yaşeeeaaaaaa
- akmerkezin emri, naykilerin kavliyle kızınız nazlı'yı oğlumuz baytunç berk'e istiyoruz efendiiim. (ailecek mal bunlar )
- ney ney ney? Kimin emri neyin kavliyle baykuş berk mi?
- Baykuş dedi ya ahahahah çok şakacısınız ilahi... Baytunç berk beyefendi, baytunçç.
- şaka yapmadım yahu! Eee Ne yapar bu oğlan?
- valla bol bol baba parası yiyor haylaz. Bendeniz de malum para gani olduğundan, Gerek görmedik çalışmasına. gezsin tozsun daha genç. E eee sizin kafaya da devlet kuşu kondu yaşar beyim devlet kuşu... e nedir cevabınzı verdiniz mi?
- vermedim. Vermem! Bende size verilecek kız yok efendi!
- ahahaha starbucks aşkına bu ne ya??? akmerkez başıma falan yıkıldı ha, bi kop git yaaa bi öl de gel. vermezmiş. Kimsin yaşar amca sen? necisin yani? olaya bak ya benim yarı çapım olan adamın, bana, çapından büyük adama dediğine bak. inanmıyorum yaaa, akmerkezin aranan elemanı biricik baytunççç'uma köye kız bakmaya geldik, adama bak vermezmiş! pahhhhh. Paramla satın alırım seni bey amca. Mağdur ederim seni. Çok zenginim ben! Çok büyüğüm ben... fabrikamda camları bile silemezsin sen be çapulcu.. (şahika lan bu bildiğin)

- sen büyük patron, milyarder, para babası, fabrikalar sahibi sen mi büyüksün? hayır ben büyüğüm, ben, yaşar usta! sen benim yanımda bir hiçsin, anlıyor musun? bir hiç. gözümde pul kadar bile değerin yok. ömründe bir karıncayı bile incitmemis olan ben, yaşar usta, hiç düşünmeden çeker vururum seni. anlıyor musun? vururum ve dönüp arkama bakmam bile...

- Ne diyosun baytunççç berk, amca olmaz dedi bak!
- istiyorum baba. Al o nu bana. Bu fıstık benim olucak baba. binicem üstüne vuracam kırbacı vuracam baba...

Katranı kaytansan olur mu şeker cinsini ..... cinsine çeker!

O değil de yaşar usta da saglam koymuş lan lafı.
muhtemelen kadiköy yada mecidiyeköydür orası.
küreselleşen dünyanın köylü kız kavramını alıp götürdüğünü görecek kişidir.