bugün

halk arasında ''otoban kız'' olarak nitelendirilen bakire olmayan, annelik duygusunun haram olduğu kızdır.
(bkz: kaşar)
Erkeklerin ona kurban olması gereken kızdır.
O olmasa kiminle sevişecekler. Başkaların cinsel hayatını kendine dert edenlerin hepsi kabız olsun.
bamya pipilileri ilgilendirmeyen kızdır. sizlik bi durum yok yani bamyalar dağılabilirsiniz.
Ne yapsın kardeşim? Ben kız olsam ben de yaşardım. Olm seks lan bu insanın doğasında var. Ben bir erkek olarak ne kadar seks yapmak istiyorsam o da istiyordur yani insan sonuçta. Bunun kızla ya da erkekle bir alakası yok ve kimsenin hayati kimseyi bağlamaz.
kendi özgürlüğüdür kimse karışamaz ama erkek de ben bakire istiyorum demekte özgürdür. ondan sonra ağlayıp sızlamasın.
Burada laf edenler bi kere verse diye peşinde dolaşan aynı itlerdir.

Vermezse kezban de, verirken canım cicim, verdikten sonra orospu.

Beyin kıvrımlarınızı sikeyim. Ya sizin aileniz ya benim ailem yanlış yetiştirmiş erkek çocuğunu. Benim geleneklerimde her kadın namustur, kadın önünde soyunsa dahi hz. Yusuf gibi olacaksın... bize bu öğretildi lan. Siz nasıl bir haysiyetsizlikle yetiştirildiniz, nasıl babalarınız vardı amk anlamıyorum ki.
(bkz: Sevilen kızın sıcak kucak evveliyatı olması)
Size giren çıkan mı var? ister verir ister turşusunu kurar.

verse kaşar vermese kezban dersiniz.
sizin özgürlük anlayışınıza sıçıyım afedersiniz. bende bi genç kızım ve şuna yobazlık diyen iğrenç, mide bulandırıcı insanları gördükçe daha çok dikkat ediyorum konuştuğum, muhabbet ettiğim insanlara. ya hadi bir şey bilmiyorsun bir şey anlamıyorsun kapılmışsın bi '' komso bono koroşomoz '' akımına, sana ''günah, namusuna sahip çık'' demişler. sen bi uçkuruna sahip çıkamıcaksan, iffetini koruyamıcaksan niye yaşarsın ki.
Topluma,kültüre ve dine göre farklı karşılanabilecek kızdır
hangi din, hangi ülke, hangi şehir fark etmez, her lisanda bulundan "orospu" kelimesinin, sıfatının karşılığı olan kızdır.

bu bir tercihtir. götü yeseydi olması gerektiği şekilde sabredebilirdi. o yapmayı tercih etti. orospulu olmak bir tercihtir. fakat bu o kimselerin orospu olmadığı anlamına gelmez.
yanlış yapan kızdır. çünkü erkeklerin gözünde elde edildiği için değeri ister istemez düşecektir. erkek sağda solda arkadaşlarına anlatacaktır kızın her şeyini. ben bu kızlara gerçekten üzülüyorum. batı nın iyi yönlerini almalıyız, ahlaksızlıklarını değil. o zaman belki gerçek manada çağdaş olabiliriz.
Sana ne dir. Milletin namusunun bekçiliğini yapacağına kendi iffetini koru.
vurduruyordur dan başka kelime kapasitesi olmayan yazarlara dert olmuş kızdır.
(bkz: herkezin hayatına kimse karışamaz) günümüz modern çağımda normal karşılanan bi durum olmaya başladı.
Bu kızlara otoban mı denir bilinmez ama bundan nemalananlara ne çocuğu dendiği delikanlı olan herkesçe iyi bilinir.
Cinsel birlikteligi yasadigi kisi kocasi olacaksa sorun teskil etmeyecektir. Yiyismeye devam.
27 sevgilim oldu, 18 i ile yattim, demek türk toplumundaki bekar kadınların ortalama %80 i evlenmeden cinsellik yaşıyor. bu arada bize ne amk kendi hayatı değil mi? ben şahsen çok sklemiyorum sonuçta bakireyim deyip anal oral her yaptığını ogrenmektense daha doğal birşey olamaz. ayrıca (bkz: bakire erkek)
eğer kendisi için, bilinçli şekilde yaşıyorsa bu birliktelik veya birliktelikleri, kararına saygı duyacağım kızdır.
Bunu oturup konuşmamız bile garip lan
Kuku onun pipi ötekinin
SiZe biZe ne oluyor.

Niye milletin 4 duvar arasında yaptıklarına taktınız ki?

Ben olsam sevişirim
Ölümlü dünya bana ne amk
istediğine verir diyen erkek arkadaşlar. Köpek gibi aşık olursunuz kıza onca vakit geçirirsiniz pat bi bakmışın arkadaşınla yatmış çok normal gibi karşılayacak mısınız ? 😎
Annesi değilim, babası değilim, abisi değilim, kocası sevgilisi değilim, öyleyse bana ne amk ?
Tepkisi verilecek durum.
ben yapiyosam o da yapar onda da o techizat var sonucta bize ne mk.
Oruspudur bakireliguni kocasina saklicak .
güncel Önemli Başlıklar