bugün

evlenmeden öpüşen sevgililer den katbekat daha önemli bir konudur. (başlığı açan kişiyi ve tüm başlık altı enrty sahibi yazarları tenzih ederim)

neden mi? tek hayali evlenmek olan bir genç kız düşünün. yıllar sonra o hayali gerçekleştiğinde ne yapacak? tabiki de cinsel ilişkiye girecek. eşi iktidarsız olduğunda ne yapacak?

hiçbir şey!

sadece, içi içini yiyecek. mide kanaması geçirecek aşırı üzüntüden dolayı. çünkü; toplum ona "sus diyor." ve yıllarca susmuş o da. türkiye'de kadın olmanın, bekaretin ne kadar boktan bir sorun olduğunu biliyor. onun için sadece bekleyecek.

ya eşi bir gece bir mektup bırakıp intihar etmesini bekleyecek. "ben iktidarsızım yazacak" mektubunda. bu boktan film şık bir sonla bitecek. ya da aile içi cinsel istismar mağduru gösterilip o gencecik kız, ölümünü bekleyecek.

şimdi neyin daha değerli olduğuna düşünüp öyle karar verelim!

(bkz: ensest)
(bkz: türkiye de kadın olmak)
(bkz: iktidarsızlık)
(bkz: ilk gece korkusu)
(bkz: bekaret sorunsalı)
kadında vajinismus erkekte iktidarsızlık sorununu gösterir. tedavi edilebilir.. *
tabu'nun sadece bir oyun olmadığının göstergesidir.
hayatın lezzetsizliğinin tadına bakan çiftir.

insan sevince okşar, daha çok sevince öper, aşık olunca sevişir... * hal böyleyken aşık olup da sevişememek kabusken, aşık değilken evli olmak daha da kabustur...

yazık...
sozlugun an itibariyle yayinladigi reklam sayesinde girebilinecek iliskidir...
cennet mahallesi'ndeki ferhat'la sultan'dır.
-adam: hocam biz şey yapamıyoz da.
-beyaz saçlı: ne yapamıyosunuz evladım?
-kadın: şeyy hocam, beyim ittiriyo ama.
-beyaz saçlı: anladum, şimdi onun içün bana en az 3 en fazla 5 seans gelmeniz lazum. onun içün ben sizi iyi edicem onun içün.