bugün

karısına yazık olan erkektir. hatta erkek değil ana kuzusudur, topumsudur. bir de maço geçinirler.

zekam sizin yerinize utandı.
Maddi açıdan sıkıntılıysa eyvallah diğer türlüsü çok absürd bir durumdur.
Erkek bile denemez sümsüktür. Nefes almasının zerre değeri yoktur.
evlenmemesi gereken erkektir.
Genellikle bu tipler kızı kaçırmıştır, üç kuruş parası yoktur ama kız kaçırmaya meraklıdır ilerki zamanlarda çekeceği sıkıntıları düşünmez birde ilk geceden mercimeği verdimi fırına ohh düze çıkamadan bir çocuk sahibide olur tadından yenmez.
Kız kaçırma olayını kınamıyorum yanlış anlamayın sadece yiyemeyeceğin şeyin altına yatma diye bir atasözü vardır onu dile getirmek istedim, oturduğum semt getto bölgeye yakın olduğu için ve birkaç arkadaşımın başına gelen olay bunları görünce çok üzülüyorum aileyede doğan yeni bebeğede.
Ana kuzusu erkektir.

Hayır gelmez.net.
ana kuzusu erkek olmak iyidir,lakin aynı evde kalmak mantıklı değildir yoksa (bkz: üçücü dünya savaşı)
Parası olmayan erkektir. Geçmişte çoğumuzun babası gibi.
Yakın zamanda bir sürü sorun yaşayacak erkektir...

Kendi arkadaşlarımdan biliyorum, bir kaçı şekil yapıyordu ben ailemden ayrılmam diye, hepsi sorun yaşadı bir yıl içinde, ayrı eve çıktı sonra...

La evde karınla rahat olamadıktan sonra ne yapayım ben o evliliği ? Abi adam akıllı sevişemezsin bile !!!
iktisattan anlayan erkektir. devir tasarruf devri.
Gelin köyludur.
aile kurmuştur. artık ailesi, eşi ve kısmet olursa çocuğu-çocuklarıdır. bunun bilincinde değilse tez zamanda yol verilmelidir, zira hayır gelmez.
Rahat şekilde seks yapamayacak erkektir. Kadın inlediğnde fazla ses çıkarma diyecektir.