bugün

Hiçbir bayan yazar arkadaşım kusura bakmasın ama yengeç burcu kadını ile evlenen erkek muhtemelen ömrünün kalan kısmını sabır çekerek geçirecektir. Böyle bir ilişki tecrübem oldu oradan biliyorum. Aşık ol bana , sev beni , ilgi göster bana diye diye ömrünü yer bitirir. Ama ben aşk adamıyım diyen varsa da kaçırmasın, zira tam bir anne ve ev hanımı adayı olurlar.
ikizler burcu kadını.

beş dakika önce dediğini beş dakika sonra inkar eder ve çılgına çevirir. gördüğünüz yerde kaçın.
Akrep Burcu kadını.
(bkz: ikizler burcu kadını)
dünyada son kadın ikizler kalsa elizabethe gönül veririm de gene bunlara eyvallah etmem...
Böyle saçma bişey olamaz lan. Gördugum en sacma baslikti bak.
akrep. çok sinsi ve yalancılar.
Gönlü ayranmis demişler bizim için halt etmişsiniz bir sevdirin kendinizi önce bakın bakalım arkanızdan aglamaz sizi her allahın günü hatırlamazsa ahanda nickim gelin altına yazın.
akrep burcu kadınıdır. yani şu ana kadar tanıdığım tek akrep kadınıdır. evlenilecek olanı da balık kadınıdır onu bilirim.
Bu burcuyla ne alip veremediginiz var evlenilmeyecek kadin ilan etmissinizdir dedirten başlıktir.
Akreptir. Uzak durun gördüğünüz yerde kaÇın öyle güzel ve sistematik yalan söylerlerki doğrusunu bildiğin bir konuda bile ne yapar ne eder haklı Çıkarlar.
Akrep. Sadık kalamaz Aldatır, kindardır, sinsidir. Ne yapacağını kestiremezsin. Akrep kadınıyla evlenmeyin.
Balık. Duygusaldır. Her şeye ağlar. Kapris yapar. Sürekli ilgi ister. Balık kadınıyla evlenmeyin.
Boğa. O ne cimriliktir öyle... boğa kadınıyla evlenmeyin.

Evlenilecek ideal kadın;
Hafif şuh ama (bkz: yay)
millet akrep kızlarına saldırmış. akrep erkeği olarak sahip çıkıyorum hepsine. adam olun yakmayayım zippo çakmakla saçlarınızı.
kadının burcuyla evlenmezsin ki zaten. herhangi bir burç' a sahip kadınla evlenirsin.
arkadaşlar türkçeniz ne güzel sizin.
akrep burçlarına bok atılan anket. zaten evde kalacağımız belliydi şimdi daha bi' garanti oldu. hayır yani sanki ben dedim bizimkilere beni kasım ayında doğur diye. üzgün surat.
(bkz: Kötü kadın müzeyyen)
balık burcu. vıcık vıcık duygusallık.
ikizler veya yengectir.
Başak burcu .
(bkz: burcular tedirgin)
Kova burcu kadını değildir çünkü onlar sevgi dolu, iyiliksever perilerdir üzmeyin lan ayıptır yazıktır. Uzaylı gibilerdir hayatınızdan çıksa bile her gördüğünüzde anılarınız gözünüzün önünden geçer.(yay erkeği en mukemmel birlikteliktir, koç maçoluğa çok bulaşmazsa ikizler+teraziler de piçlik yapmazsa kova ile bir şansları olabilir. Aslanın şansı egosunu ezdiğinde başlar.)Bugün bir ikizler kadınından duyduğum:"kimse beni engelleyemez, engellemedi de. hep ben engelledim." bunlar bayağı ego yüklüdürler takılmalık olarak tercih edilmeleri de bundandır. (takılmalık, dahası değil. Sevenleri:terazi, koç, Aslan. En uyumlusu terazi.) balık; kaprisli, yerle yeksan olmuş özgüven, fiziken ya da yüreği şişman, ağlar durur.(duygusal erkekler yengeçler akrepler boğalar ona koşsun, gerisine olmass) yay bayanları iyidir hoştur çılgındır ikizler ile kova arasıdır aynen o tam budur. Ateşli, hareketlidir.(koç, Aslan, terazi, kova erkeklerinin dikkatini çekecek!) başak! Düzenlilik hastasıysan, onunla çene yarıştırıp hamarat yemekler yapabileceksen o tam sana göre.(oğlak, boğa, yengeç erkekleri atın oltayı.) boğa kadını dedin mi yemek diyeceksin. Ya yemesini ya da yapmasını bileceksin. Yoksa olmaz o iş cacık. Geleneksel bir anne olur, çocuklarına da sevgi verir. (oğlak, başak, yengeç, balık erkekleri talip olur.) Aslan için; övmekten dilinde tüy bitecek az buçuk da gösteriş, lüksle ilgileneceksin.(burada top yay, koç, ikizler, terazi erkeklerinde) terazi bayanımız romantiklik ister şiir, kitap, mum, şarap, entelektüellik.(kova ve ikizler erkekleri asılın. Yay, Aslan erkekleri 2. Tercihde) koç kadını sağlam erkek ister maço bile olur ona. Ciddi, ne istediğini bilen, mantıklı, erkeksi erkekleri sever.(yay ve aslan erkeklerine iş düşüyor.) akrep kadınları psikopattır onunla aynı delilikte olmazsan iğrenebilirsin. Gizemi sevenlere göre(balık, yengeç, oğlakcıklar düşünsün.) oğlak kadınlarımız için hayat basittir:"iş, para, güç, para" karnını doyurup istediği kıyafetleri alamazsan netametsiz olan kadın iyice odun olur seni de kapının önüne koyar.(boğaların, başakların şansı daha yüksek.) yengeç hanımcıkları:"sen beni sevmiyorsun." U çok sık der, ilgi istekleri en yüksek burçturlar, "ben o ilgiyi veremem." diyenler kaçsın topuk topuk. (balıkçıklar, boğacıklar, başakçıklar istenen ilgiyi vereceksin.) evet efendimm yazıyı okuyanlara teşekkürü borç bilirim. Evlenilmeyecek kadın burcu yoktur. Yanlış ilişki yapan erkek burcu vardır.
akrep ilk sırada gelir. ben böyle cadaloz kızlar görmedim. *
Akrep kadınına bok atılan başlık.
tamam arkadaşlar akrepleri ben z...kerim.
Yıllarca ağzıma sıçtı. Tartışmasız akrep diyor ve susuyorum.
burca göre hatun seçersek ki seçeriz ayvayı yedik dediğim burç seçimi.
tanım: burçlara göre kişilik analizi.
kadın olupta aslan olan burç çekici oluyor.
Kesinlikle başaktır.
Evlenmeyi geç ilişki bile yürütülmez.

Edit: Bırakın siz bizi, biz bütün başaklar kız kurusu olur ölürüz.