bugün

Büyük sorundur.
Nice erkekler tanıdım zaten odundular.
Iyi Sevişebilecek cesur kadın olmaması!
benim tanıdığı en az 5 tane nişanlı erkek var. sen de 3 ben deyim 5 vakit sonra evlenecekler allah kısmet ederse. tabi onların sana bir faydaları yok. haklısın. (bkz: evlenilecek erkek)
sanki ortalık evlenilecek kız kaynıyor.

pazarda her mal alıcı bulur siz kafanızı böyle şeylere yormayın.
Evlenilecek kadın varsa buyursun gelsin, ben buradayım.
her önüne gelen vurdur ondan sonra ağla. afedersin pörsümüş hindi eti gibisin neymiş evlenecek erkek yokmuş.
(bkz: her arz kendi talebini yaratır)
Kola takıp gezecek adam var mıydı acaba . *
bu devirde ki erkeklere guvenememe durumudur.
bütün erkekleri bir eliyle mıncırıp yoklamış kız söylentisi.
belki haklı olunabilir ; ancak anlamadığım kısım 'evlenecek erkek' dediğiniz bireylerde aramış olduğunuz özelliklerin ne olduğuna karar verilmiş ve ona odaklanılmış.
insan soramadan edemiyor aynı özellikleri kendinizde barındırıyor musunuz?
eğer beyaz atlı prensi arıyorsanız sanırım biraz daha bekleyeceksiniz. malum bu işler biraz karşılıklı sadece sizin istemenizle olmayan durumlardır.
Evlenilecek kadın var mı? Erkek ne yaparsa yapsın kadına yaranamaz.
evde kalmış kız avuntusu. He canım he.
yanlış bir önermedir. Evlenecek erkek etrafta doludur fakat yanlış tercihler vardır.
sorun değildir.

nice kadınlar tanıdım hepsi kaşardılar.
Bunu diyen kadinlar keske evlense de piyasadan çekilseler. 80 iq ile yarattiklari suni özgüven başağrisi yapiyor.
(bkz: Bakir namuslu erkek olmaması)
Erkekler ne zaman bir kadına her şeyden önce bir anne, bir kız kardeş, bir eş olarak bakarsa (ki pek zannetmiyorum artık, ümidim hiç yok) o zaman evlenecek bir erkek bulabiliriz.
Ulan bazen kendime bakiyorum tam kapak atilacak genç olarak goruyorum hani o filmlerde vardir ya her erkekle yatar sonra evlenilecek gariban bi muhendis cocuk arar o cocukta saf tabi guzel kizi gorunce içi geçer birde pas atiyor daha ne eline kiz eli değmemiş safin bu kafayi yer deyip heh tam tip benim işte mk.
(bkz: evlenecek kızın olmaması)
Piçlerle çıkar zevkiniz alır, sıra kadayıflaşmanıza, götünüzün burum burum buruşmaya başladığını hissettiğinizde, tipi sikikte olsa bir efendi adam ararsınız ya beter olunuzdur. *
yine piç erkek vs efendi erkek tartismasina doğru giden mevzudur. merak etmeyin ikisi de evlenir bir gün. fakat ben oyumu efendiden yana kullanayım.
Etrafındaki p*ç erkeklere sor belki bir cevap alırsın.
çirkinsindir kanka boşver değmez.
erkek nesli yavaş yavaş akıllanıyor.

afferim lan.