bugün

(bkz: sevgilisinden çiçek gelen iş yerindeki kız) mutluluğu ne ise bu da tam karşısında olan duygudur.

Bakın bu tespiti hiç bir yerde bulamazsınız, Evli olduğum dönemlerde çokca yaşadım, aslında ben gayet mutluydum evime çiçek, gül, buket götürürken de çevre olayı drama dönüştürüyo resmen. ezim ezim ezilmeler, buketi koyacak yer bulamamalar, lan adamdan poşet isteyip içine mi koysaydımlar vs..

nasıl hissettiğimize gelince, çevredeki insanlarla kafada içses olarak çeşitli diyaloglar kuruyosunuz.. Yani bunları yaşamadıysanız da yaşayacaksınız..

camdan bakan teyze: vah yavrum pek de genç, çok romantik galiba.
ben: teyze valla karının gönlünü almam lazım. lan normalde öküzüm ben teyze yeminle ya yaptık bi hata.gir içeri amk karısı akşama kadar radar gibi mahalleyi dikizliyon ya.

mahalle abileri: vay amk biri bizi şöyle görse rezil oluruz adamdaki cesarete bak.
ben: lan senin amına korum ne bakıyon olum öyle sikik? sen dua et elimde buket var azını yüzünü sikerim senin yavşak, biz de fikirtepe çocuğuyuz olum!!

fazlaca güzel olmayan sokak dilberi: ayy pek de yakışıklı sevgilisine çiçek götürüyo galiba, belki hastasına götürüyodur ya, kaldı mı böyle erkek.
ben: ne bakıyon kızım? o tiple çiçek getiren adamı nah bulursun sen, defol muşmula surat. sanane istediğime çiçek götürürüm. ahahahah çatla da patla amk kızı sana asla çiçek gelmicek nihahahaa.

durakta bekleyen ahali - ?????!!!! - ibne, ılık. - ahahaahah mala bak lan çiçekle geziyo. -off çok romantik. - yakışıklı da bişey ha. - erkeklerin yüz karası piç çabuk defol burdan.
ben: bakın aslında öküzüm ben, eşimin gönlünü alıcam amk anlayın işte. sikikler. ibne mi oluyo lan çiçek alan adam? sizsiniz ulan ibne, size derler ibne diye. sen kadın ne bakıyon? kıskandın dimi eşin sana çiçek almıyo diye. olum gülme bak yeminle sikerim seni.

fazlaca güzel olan sokak dilberi : mmm gideyimde bari bana gönderilen çiçekleri sulayım evde hah.
ben: ehhehe off yavru ya şuna bak.. lan şu çicekleri eve götürceme sana vermeyi çok isterdim, takılsam mı lan peşine? yok ya ben eve gideyim. hala bakıyolar amk çükümü yeyin emi.
ne dramı yahu.yol boyu bütün kızlar çiçekleri aldığım kadının yerinde olma hayaliyle iç çekerek bana bakıyor.
Dram değil Çok düşünceli bir harekettir. Allah öyle koca versin ne diyelim.
2 gün önce yaşanan dram.

Milletin 20 yıldır evli adam evine çiçek alır mı bakışı, kesinlikle bir bok yedi de kendini af ettirmek için mi şüphesi vs neyse de özellikle kadınların dudaklarında eheeheehe gülümsemesi hiç çekilmiyor.
Hele ki sokakta binada çomarların suratında ki ifade tüy dikiyor.

Kaç defa büyük bir siyah poşet veya çöp poşetine koyup çiçeği götürmek istedim.
Sonra düşündüm, sırf gıcıklık olsun diye inadına elimde çiçeği göğüs hizasında tutup taşımaya karar verdim.

Sadece yaş günü, sevgililer günü, anneler günü, evlilik nişanlılık tanışma vb özel günler için değil; sıradan bir gün için de evinize çiçek alarak gidin.
Böyle bağnaz yobaz nobran çoğunlukta olan bir toplumda bu insanları insan olduklarını hatırlatıp onları kudurtun.
güncel Önemli Başlıklar