bugün

bunların evleri ve üstbaşları çok pis hayvan boku kokar. hernedense bu kokuyu bu tipler alışkanlıktan mıdır nedendir bilinmez almazlar. hayvanlar götlerini kanape yatak sandalye falan heryere koyarlar.
her bakımdan düşüncesiz insanlardır. it ot besleyeceğine fakir doyur.
ne biliyonuz fakir beslemediğimizi. ulan insan besliyonda ne oluyor? ömrün boyu sırtında taşı bir defa indir senden kötüsü yok. hadi ordan hariçten gazel okuyup durmayın amk.
garibanın birine para vermezler. bahaneleri hemen hazırdır "insanoğlu nankördür" hadi oradan hadi oradan.
tipler derken ? diye sordurtmustur.

birçok insandan daha çok insandır o tipler işte.
evinde kedi veya köpek besleyen insandır. insandan daha çok hayvanlara değer verileceğini de bir kez daha anlatmıştır bu başlık.
bazılarının sokaktaki çocuğa iğrenerek baktığı ama kediye köpeğe servetini harcadığı tiplerdir.
bir zamanlar dahil olduğum grup. it besleyeceğine fakir doyur anlayışıyla da ne alakası olduğunu da anlayamamışımdır hiç bir zaman. yeri gelir fakire yardım yapılır, yeri gelir hayvan beslenir,bakılır. illa tek bir seçenek varmış gibi düşünülmesi komik.zamanında köpek beslemiş biri olarak çıkardığım en önemli sonuç ise, hayvanların hiçbir karşılık beklemeden ,ki bunu çoğu insan yapamaz, sonsuz sevgilerini sunması. bu sevgiyi tatmış biri, hayatının sonuna kadar hayvan sevgisini içinde barındırır.
Köpek konusunda yorum yapamam ama benim kedi bu sözlüğün yüzde 78'inden akıllı.
Sonra da sokağa salıyor çoğu. Kayseri de ve Elazığ'da bu köpekler can aldi yazık değil mi ? O sokağa salanlari var ya hunharca bayilana kadar sike... Falakaya yatiracaksin.
Lan gidin bahçenizde besleyin şu hayvanları benim canımı sıkmayın.
evlerine meleklerin asla girmeyeceğini bilmeyen tiplerdir.
Teyzem evinde köpek besliyo.
Geceleri uyanip belli bi noktaya bakıp havliyormuş. Başıma gelse ödüm kopar.

Bi kere de teyzemlerde kalırken salonda uyurken kapının arasından röntgenci gibi bana bakiyodu.
"daha yeni yüzde 22'yi sıcak sıcak yasladılar arabana, sen gelmiş burada kedi, köpek bilmem ne..kediyi köpeği biz dert ederiz, sen meleğin mtvsine zam yapılan arabaya yaklaşımını bir öğren arabalı kardeş" şeklinde cevaplanabilecek başlığa sahip dert, tasa, endişe.
ben kendimi bile besleyemiyorum dedirten başlık.
kedi, köpek melektir onlar varken eve ekstradan melek girmesine gerek bile yoktur. birde bu gibi mezheplerden doğan zırvaları islama mal etmeyin, kuranda karşılığı bile olmayan tatavalarla cahil dinci zırvalarınızı saçmayın ortalığa.
meleklerde bir gram vicdan varsa asıl sizin gibi allahın sessiz kulları olan canlılara nefret duyan, sevgisiz malların evine girmez.
Kedilerin tuvalet eğitimi iç güdüsel olduğu için pek sıkıntı olmaz.
Şuan olmak istediğim tiplerdir. Sevgi açlığını bazen masum bir canlıdan karşılamak istiyorsun. Böyle seveceksin ama yarın kazık yer miyim diye düşünmeyeceksin.
Hazır oğluşum önümde oyun oynayalım diye tutturmuşken yazmadan edemedim. Herkesin gidip yanımda bir tek onun kalmasını göz önüne alırsak, ne tüy dökümü umrumda ne kokusu ne temiz olmayışı -ki her gün bakımını yaptığım için gayet temiz- ne de melekler umrumda. Alttaki yazarın belirttiği gibi evde zaten bir melek varken diğerine gerek yok. Ben ağlayınca göz yaşlarımı yalayan, üzülünce moralimi düzeltmek için türlü şaklabanlıklar yapan hiç bir zaman da beni terk etmeyeceğini bildiğim bir canlı tüm insanlardan üstündür gözümde. Ayrıca ne saçma zihniyetler bunlar evinde hayvan besleyenler fakirlere yardım etmiyor mu? sen beslemediğin halde ne kadar ediyorsun merak konusu doğrusu.
görsel
(bkz: ups boobss)
(img:#1929323)

2 kardeşleri 1 adet de anneleri var:
Seç beğen eleştir, onlar götlerini yalarken.
güzel pussy pussylermiş.
Gereksiz tiptir.bunlarin elinden yemekte yenmez.
Evlerine misafir olarak gidilmemesi gereken tiplerdir. evde kedi köpek mi beslenir lan. Evet.
Hayalimdeki tip..
görsel
Boş konuşanlar oğlumun pipisini yesin.