bugün

Evidea, eviniz için çoğu ürünü bulabileceğiniz online ev ürünleri satış sitesi. Evidea'da ev dekorasyonu, mobilya, banyo, mutfak, bahçe, ev tekstili gibi kategorilerde fazla çeşit ürün bulmak mümkün. Fiyatları piyasaya göre gayet uygun bir alışveriş sitesi. Kısacası eviniz ile alakalı bir şey alacaksanız evidea 'yı tavsiye ederim.
fiyatları ve teslimi ile beni şaşırtmıştır.
Başarılı çalışma yaptılar.
eve dair bir yığın güzel aksesura binaen tavsiye edilesi site.
kesinlikle uzak durulması gereken firma.

kırık, dökük eşyaları kargolayarak müşterini ne denli önemsediğini gösterir.
ürünler genel olarak demonte olarak geliyor. siz montajını yapıyorsunuz.
sipariş ettiğiniz ürün tedarikçilerinde varsa eğer ki iki gün bile sürmüyor kargolamaları.
ürün tedarikçide yoksa onunda temin etmesi ile birlikte 20 günü bulabiliyor.
he bu arada müşteri temcilcisine mesaj attığınızda ya bot cevap veriyor ya da geri dönüş alamıyorsunuz.
o yüzden 10-20 gün beklemekte sakınca görmeyenler için güzel ürünler mevcuttur.
Kargolanma tarihlerini ileriye atiyorlar dogru. Ama bir kez disinda geciktiklerini gormedim. Tv unitesi, koltuk takimi, baza, lambader, 3 adet lamba, gardrop aldim. Baza, tv unitesi,lambader ve koltuk takimim gayet iyi ve ucuz. Sadefe gardrop uyduruk cikti ki 200 lira verdim 4 kapilisina. Genisligi bir askiliktan bile kisa. Aras kargo evime kadar cikardi. Kargoya laf edenlere yurtici ve suratla calisin demek isterdim de, buyuk beddua. Sepette ekstra yuzde 30-40 lik firsatlari oluyor, denenebilir. Asiri kalite bekleyenleri hayal kirikligina ugratadabilir. Ben beklemiyordum *
10 nisan da 10. yıl dönümüne özel büyük indirimler olacakmış. benden haber vermesi. sonra vıy ben duymadım vıy ben işitmedim demeyin.
her ürün var. şimdi coronadan dolayı evden çıkmıyorum. mutfak için küçük bir dolap aldım. baktım yemek takımları da indirimde. ondan da bi tane aldım. gelsin bakalım nasıl olacak.
aldığım ürünler gayet kaliteli. pandemiden dolayı internetten sipariş veriyoruz şimdilik.
fiyat performans olayı baya sağlam. gelen ürün beklediğinizden daha güzel çıkıyor.
12 yıldır falan var olan ve güven veren markadır.
ev denilince akla gelen ne varsa, aksesuar temel ihtiyaçlar vs her şey var.insan sitesine girince çıkamıyor.
uygun fiyatla her ürünü elde edebiliyorsunuz. gerçekten gayet iyi. dışarıda kat kat fazlasını verdiğim para ile evideadan bi sürü şey alırmışım geç de olsa anladım.
mağazaları yoktu önceden şimdi mağazaları da açılmaya başlamış. ürün kalitesinden zerre şüphem yok. kırık çıkıksız geliyor kargoları da.
Ürünleri kaliteli fiyatı da uygun olan e ticaret sitesidir. Evimin halı ve mobilyalarının bir çoğunu bu siteden aldım. iki yıl oldu hâlâ sapasağlam.
Bim tarafından satın alınıp e-ticaretten, perakendeye de taşınan ev, dekorasyon vs mağaza zinciri.

Hızlı bir yayılma politikaları vardı, coronadan dolayı sekteye uğradı sanırım.
bir kaç yıl önce, tablo siparişi vermiştim ama çok olumsuz yorum gördüğüm için, iadelerle uğraşmamak adına dakikalar sonra ürünleri iptal etmiştim.
beni aradılar, neden iptal ediyorsunuz diye sordular. istemiyorum dedim. müdürüne bağladı. istemiyorum dedim. tamam paranız iade olacak dediler. bir kaç gün sonra iade oldu.
müşterinizi memnun etmek istiyorsanız, onu uğraştırmayın!
çekmeköy - metrogarden 'ın karşısındaki site, dışı renkli renkli.
eski bir site, bir dünya para istiyorlar dairelere.
Eşimin sürekli alışveriş yaptığı mağaza. Evi dekore etmeyi seviyor kendisi, sık sık yeni şeyler alır, aldığı şeyler güzel de kadınların yenilik takıntısını anlamıyorum hiç. Gerçi bu karantina günlerinde evdeki bazı objelerle tanışma fırsatım oldu, iyiler hoşlar beğendim baya, baktım o kadar pahalı da değil. Ön yargılı olmamak gerekiyormuş
Evidea’nın ilk görüşte sadece kadınlara hitap ettiğini düşünürken, Babalar günü hediye arayışım esnasında tam da aradığımı buldum. Fiyatlar makul, kahve sever babama kahve makinesi aldım. Hem anne hem babam sevinsin. Teslimatı hızlı, makine de canavar çıktı.
Özel günler yaklaşınca insan çeşitli alternatif arayışına giriyor. Evidea alternatiflerimin arasında, ürün çeşitliliğiyle ihtiyacınıza karşılık alıyorsunuz. Tavsiye ederim.
filminde genel müdürleri yer almış. adam markasına çok önem veriyor. bizzat reklamda
oynamasından belli. bunu çok az firma yetkilisi yapar.
müşteri hizmetleri konusunda kendilerini oldukça geliştiriyorlar. satış öncesi ve satış sonrası destek ile alakalı baya yol kat ettiler. bilgisayarların boş seslerine değil, gerçek insan sesine ulaşıyorsun arar aramaz.
sözlüğe kaç para verdilerse arka arkaya 5 tane entry girdimişler.