bugün

Tarih: 07.05.2013 Salı

saat: 17:10

Yer: uludağ sözlük

Konu: bir polis kadin

an itibarı ile açılan başlıklar:

(bkz: bir polis kadın ım çükban diye yanarım)

(bkz: bir polis kadın lı yemek isimleri)

(bkz: bir polis kadın üzerinden sözlükte prim yapmak)

(bkz: bir polis kadın ı seksi bulmak)

Hani yanlış anlaşılma olmasın bu bugün kendisi hakkında girilen beşinci başlıktır, bunun da farkındayım.
Peki kimdir arkadaşlar bir polis kadin ?

Ulupuan: 162.70

entry sayısı: 3.130

coşmuş: okan bayülgen/#17772698, kuresel ikinma/#19597567, küfreden kız/#17729328

en beğenilen entry: [ içlerinden dört örnek ] :

1.cilekli turta/#18942251

3.cilekli turta/#18958456

8.kuresel ikinma/#19597567

10.cilekli turta/#18949137

Karmasına bakıyosun sik gibi karması var. coşmuş entry'lerine bakıyosun 3.130 entry'de sadece 3 adet, bunlardan birisi kuresel ikinma adlı yazara taş attığı saçma salak bir yazı..

en beğenilen entry'leride yine her zaman ki gibi sağa sola sataşıp popülere taş attığı, popüler üzerinden prim yaptığı ve iyi yazarların eksiklerinden yada açığından faydalanarak prim yapmaya çalıştığı entry'ler..
10 en beğenilen entry'nin 4'ü yine taş atmadan ibaret..

lüten bu entry'i artı oylamayın. bir polis kadin gibi bir yazara sataşarak prim yapıyo denilmesini istemem,
çünkü kanımca böyle bir yazar yok, ve benim en beğenilen listemde böyle saçma yazılarında yeri yok..
sadece sözlüğün yazar alımı konusunda keskin kuralları olmaması dolayısı ile sözlük yazarlarından birinin fake hesabıdır diye tahmin ediyorum bu nicki.

bu entry'i yazıyorum, çünkü bu polis kadin denen ateş, su, toprak dan sonra 4. element olarak çükban diye bir zırvalık uyduran bu zatın henüz sözlüğe istatistik olarak bile bi şey katabildiğini göremememe rağmen, sol frame'yi neden bu kadar melgul ettiğini merak ediyorum..

ay hoşt çüküne kodumun bakınızı vermekten başka ne iş yapar bu fake arkadaş ?

ayrıca Çükban ne lan teres ?

Sözlükte adam gibi yazan, sözlüğe katkıda bulunan, buna rağmen 2 günde bir çaylak edilen yazarlar var bu sözlükte, onlar gören moderatör'ler bu arkadaşı görmüyor mu acaba ?
kesinlikle görüyo..
ama bunca sazan varken '' bir polis kadin '' gündemi bunca oyalarken, müşteriler varken bunca, ne gerek var dimi sözlük kalitesine ?

ayakta alkışlıyorum..
(bkz: böyle şeylere gerek yok mike)
fake olduğu ıspat edilmiş yazar imiş kendisi..

gordonlevyelimana teşekkürler.
ciddi mesai harcanmış araştırma.