bugün

bir dizi oyuncusu hanım kızımızın şahsi görüşüdür. ancak sözlük erkekleri de bilir ki bir kızı eve çağırıyorsak ve hele hele de ev boşsa cinsellik aklımıza bile gelmez. film falan izleyip kız tekrar eve bırakılır.

https://onedio.com/haber/...k-tartisma-yaratti-961156
aksini inkar eden farklı gorunmeye calısıp uzak yolları tercıh edıp seksi aşkı daha eglencelı hale getırmeye calısanlar
aksını ınkar etmeyen dırek abaza turunden olup direk fişi cekmek ısteyenler
yanı gordunuz gıbı her yol oraya cıkıyor bunda kımse kımseyı suclamasın ama o bır kadın sen bı erkeksın oda senınle pıspırıp oynamak ıcın cıkmıyor sınemalara gıtmıyor evlenmıyor sende onunla aynı sekılde aksı olsa gıder hemcınsınle takılır gezersın karşı cınsı farklı kılan tek sey cınsel ıhtıyactır.
gelen kızın amacı da cinselliktir.
Bu müthiş tespit için merve boluğur'a şapka çıkarmak gerek. Ayrıca enes batur'la bu konuları neden konuştuğuna anlam veremedim.
eve çağıran erkeğin amacı kesinlikle temizliktir.
Yemeğimizi kim yapacak. Zinhar iftira.
kız arkadaşımsa eve çağırırsam film seyreder, müzik dinler kahve içip sohbet ederiz.

kız sevgilimse film seyretmek yemek felan sonra sevişiriz napacaz batak mı atacaz yoksa gelenek göreneklerin halkın üzerine olan sosyoekonomik etkilerini mi konuşacağız.

bu şey gibi senle evlenmek isteyen erkeğin derdi seni sikmektir gibi bir söylem.

abi iki cins sevişince seks yapınca sadece erkek zevk almıyor kadınında ihtiyacı var o da zevk alıyor. böyle bir algı var erkekler karlı diye. seks doğal bir olay ihtiyaç.

abi tavla red yemek rezil olmak pahasına sonra yemek ısmarla hediye al sevgililer günü ilk film seyretme vb günleri kutla sonra hep başım ağrıyor.
Mantı sıkıp, sarma sarmak değil heralde.
eve kimi çağırdığınıza göre değişen bir durumdur. her şart altında ve cinsiyete karşı doğru olduğunu varsayarsak benim dün eve tamirat için çağırdığım elektrikçi pepe erkan abiyle sevişmem gerekiyordu. hayır sözlüğe bakılırsa adama da ayıp ettik.
Yok be evde et pişiriyoruz yanında da soğan var gel de miden bayram etsin fakir diye çağırdıydı anamlar.
(bkz: ceviz oynamaya geldim odana)

Bence bu kapitalizm bizleri mahvetti. Oysa ki senin en güzel yerin kahverengi gözlerin diyen Nuri Sesigüzellerin nesliyiz efendim.
aslında, ağırlamak bir değer verme göstergesidir..
üstüne zıplayacağından emin olduğun adamın evine gidiyorsan, elin adamında kusur bulmayacaksın, gitme kardeşim..
gelirsin, yemeğini yapar, ortamını gösterir, araban yoksa evin de bırakır..
erkek eşittir aç mı yani..
ben böyle durumlarda yanlış anlaşılmamak için satranç takımımı yanımda taşırım. beş parmağında beşi bir değil.
ha şunu bileydin.
Evet, gelmişsiniz kaç yaşına, ergen gibi kaçak kaçak bir yerlerde buluşmalar, kadının elini tutup bir şeyler yemeler içmeler, sinemaya gitmeler, sex olmadan ilişki yaşamalar, geçti o işler bizden.
Çağırırım, amacım da cinselliktir, gelirse sapı, gelmezse kapı. Kendisi bilir. Hiç de "yhaa biss pöyle teğilisss apasan theğiliss" yapmayacağım, bunun da abazanlıkla alakası yok. O ışığı almadığım kadını zaten çağırmam.
Yalan diyosunuz ya, evciliktir amacı. Evlenirsek nasıl oluruz diye test amaçlı çağırıyo yani.
üzgünüm ama eve çağırmayan erkeğin de amacı cinselliktir...
olabilirde,olmayabilirde akışına ve duruma göre hareket edilmeli ama bir kıza sırf cinsellik için çağırdığını hissettirirsen gelmeme ihtimali yüksektir.
Üstteki yazara katılmakla birlikte artık şöyle bir bakış açısından bakmaya davet ediyorum belki kızın amacı cinsellik erkeği oltaya getirdi kim bilebilir yani assffg.
Çağırılınca sanki gidiyosunuz. Boş konuşmayın mına koduklarım.tepkisi verilen durum.
Cinsellik öcü mü anlamadım, ne var bunda?

Çıkarın şu at gözlüklerini, gençlerin önünü açın. Ahah.
Tabi ki istisnalar vardır.

Mesela yeni bir yemek yapmayı öğrenmiştir ve fikrinizi merak ediyordur.

Qremalı mantarlı maqarna seven qıslar eqlesin.
Olaysız da dağılınır maç da yapılabilir duruma göre şekil alınır.

Her zaman sevişmek için diye kural yok kezolar.
yok, seks için değil, kezo dırdırı dinlemek için çağırıyorum evime, tabii lan.
bu arada evine kadın çağıran erkeğin de zekasını öpeyim.
Ne var canım alt tarafı film izleyeceğiz. Hayır amacım memeni avuçlamak değildi ki. Film duygusaldı üzüntüden neyi avuçladığımı bilememişim.