bugün

(bkz: Hoş geldin sago)

Eve atılan kız eve atılmıştır sevişmek isteniyorsa sevisip misyon tamamlanır.

Duygusal olmaya gerek yok.
kızı eve atarken kırmış olabilir.
eve atılmamış, davet edilmiş olan kızla yapılandır.
kankalık müessesesiyle alakalı bir şey olabilir. o kız veya kız grubu sizin ve ev arkadaşlarınızın odasında yatarken siz salonda yatmak zorunda da kalabilirsiniz demedi demeyin.
kızlar genelde şeytan, cin fikirli olarak bilinir ama aslında dünyanın en geri zekalı varlıklarıdırlar. çoğu zaman yaptıklarının sonunu, geleceklerini düşünmeden öyle hatalar yaparlar ki bu hataların bir telafisi yoktur. ciddi bir gelecek düşünülmeyen bir kızsa eve gelen kızla sevişmemek her babayiğidin yapamayacağı bir delikanlılıktır. sağlam irade, sorumluluk duygusu, empati, inananlar için allah korkusu ve şeref, inanmayanlar için ise sadece şeref gerektiren bir sınavdır. kız mal diye, kendini sana sunuyor diye sırf ilkel duygularını tatmin etmek amacıyla o kızı kullanmak; hem kızın hem de ileride o kızın evleneceği adamın hayatını anlık bir zevkin için mahvetmek erkeklik değil bilakis orospu çocukluğudur.
oturup film izlenmiştir. yemek yapılmış yemek yenmiştir. eve giren dişiyi direk becerme isteği nedir ki ?
şeytanla çok ciddi bi şekilde dans etme eylemidir. öyle ki geçen süre içinde çok gergin bi ortam olur.
(bkz: hoşgeldin)
(bkz: güle güle)
(bkz: saldıray abi)
onu sevdiğinizin değer verdiğinizin göstergesidir. olması gereken de budur.
adamın dibi sin yahu. güzel bir davranış tabi ki.
ata binmeden önce düşmektir. tabi ilk başlarda bir iki tane başarısız girişim olur
karşı tarafında bu düşüncede olma ihtimaline karşı fazla iyi davranıştır. bu kadar iyileri kızlar zaten sevmez. yapmayın böyle davranışları. oblar bilmiyor mu yarın birlikte olamayacağınızı? sadece o anı mutlu geçir sonrasında o kadını psikolojik çöküntüden kurtarmak için sen uğraşırsın. sonrasında benim gibi düşünen biriyle eve gider ilişkisini yaşamak istediğinde ben de istediğimde yaşar. bir ilişki yaşanabileceği sürece yaşanır. ve biter. zaten bitecek bir şey her şey gibi. madem ki bitecek anı bozmayacaksın. düşünmeyeceksin sonrasını. en sonunda zaten sen ya da o bir şekilde bitirecek ilişkiyi.

eve gelen kızla sevişmek zorunda değilsiniz. sadece arkadaşınız olan ve cinsel bir beklentiniz olmayacak insanlarda vardır yanınızda. sadece o an olacak şeylere engel olmayın saçma bahanelerle. **
(bkz: ben sadece sarılıp uyumak istiyorum berke)
(bkz: ülkemizin kanayan yarası)

sağ ele mahkum olduğunuzu gösterir.
katinanın önünde makina dikemez ah dikemez şarkısını terennüm eden kişidir.
her eve gelen kıza potansiyel seks objesi olarak bakan abazan güruh tarafından yadırganan olay.
eve gelen kız kardeşiniz de olabilir dikkat edin.
bu onu da rahatsız eder bence, sonuçta o kadar yol gelmiş oluyor. onu tatmin etmeden yollamak delikanlıya yakışmaz.