bugün

eve musallat olan ve her kıyafeti , yiyeceği kemiren minik iğrenç denilebilecek canlıları evden defetmek veya evi bunların saldırılarından korumak amaçlı yapilabileceklerdir.

en iyi savunma yolu saldırıdır düşüncesinin bir ürünü olaraktan eve kedi almak.
her yere tom'un resimlerini yapıştırmak.
(bkz: fareli köyün kavalcısı)
onlara küçük sürprizler yapmak. tabii ki kapanın üzerinde.
yapışkanlardır. 1 hafta önce evimdeki 1 tanesinden yapışkanlar sayesinde kurtuldum.
(bkz: al karşına konuş bence)
evde fare varsa fareden degil evden kurtulmak gerekir. o evden bundan sonra cacık olmaz.
önce eczanelerde satılan zehirli yapışkanlar alınır. işe yaramazsa al bir tane sevimli kedi eve, hem kediyi sev hem de evdeki eşyaların düşmanı kemirgen fareden kurtul.
duvara: "farelerin evin içinde bulunması yasaktır." yazmak.
(bkz: almanya dan oğlum gelecek)
Farenin nerden geldigini bulmak, başka ne yapılırsa yapılsın bitmez o sorun. Birini yakalasan/öldürsen digeri gelir çünkü.
En güzeli, nerden geldigini bulup orayı kapatmaktir.
Denedim %100 çalışıyor.
öncelikli çözüm fare neyin gelmeden evi temiz ve düzgün tutmaktır. fare geldi mi defetmesi çok zordur, hele bir de ürerlerse yani başlığımızdaki gibi "fareler" haline gelirlerse tam ziki tuttuk demektir.

"fareler" haline geldikten sonra en güzel çözüm elbet gene evi temiz tutmaktır, sonuçta o adamlar da gıdalarının peşinde, ortalıkta gıda bırakmamak gerekir. ikinci çözüm elbet tuzaklardır. bol miktarda tuzak kurmak gerekir. tüm bunların dışında bir diğer çözüm de bu adamların doğal düşmanlarını eve almaktır, o da kedidir tabii.

Her şekilde eve fare bir kere girdi mi kurtulmak zordur. epey uğraşı gerektirir, kurtulduktan sonra da temizlik için çok daha büyük bir uğraşı gerekir. Evde kedi beslemek iyidir bu anlamda.
eve afrodizyak verilmiş eğitimli erkek fareler koymak. böylelikle tecavüze uğramamak için hem erkek , hem dişi fareler kaçar.

edit: dişi farelerin bu durumdan zevk alıyo olması gibi bir durum patlat verirse o zaman penis büyütücü de veririz eğitimli farelere , bu sefer acıya dayanamayıp vajinaları yırtılınca dişi fareler de kaçar.
biiiiiiipp şeklinde sinyal veren, teknik bilgilerinde "insanın duyamayacağı ses dalgaları ile farelerden kurtulun" yazan cihazlar denenebilir. kullananlar memnun. bana kalırsa fareler ortalığın durulmasını bekliyorlar.

(bkz: fırtına öncesi sessizlik)
repeating trap denilen kendi kendini kurup üst üste 10+ fare yakalayabilen kapanlar vardır. Denenebilir.
eczaneden zehirli yapıştırıcı alıp belirli köşelere bırakmak.
çoğu zaman işe yaramayan yöntemlerdir. şöyle ki;

bu fare bir muzun içinde afrika'dan geldi bizim eve. uğur dündar ı çağırdım, bağırsın çağırsın da fare kaçsın diye, utanma arlanma yok arkadaş ne haysiyetsiz ne karaktersiz bir fareymiş.

çükümü totomu kemirecek bu ufak fare. annesini gıdıkladığımın faresine yapıştırıcı tuzakları kurdum kendi tuzağıma hep ben yakalandım. arkadaş 3 gündür uyumuyor. kapan kurduk lavuk yemi çalıp kaçmış 3 kapandanda. deli manyak etti bizi. kazakları kemiriyor vajinasına koyuyor ortalığın. dambılın köşesini bile kemirmiş onun bunun eniği. geçen lavabodayım kapı altından baktı kaçtı sapık. huylu deli olduk yeminle.

yardım edin, yoksa evi apartmanı yakıp kaçacaz.
güncel Önemli Başlıklar