bugün

tınmazdım. evde kuran ı kerim de var olup okunduğuna göre hiç tınmazdım, kim koydu ki diye merak bile etmezdim. allah a tevekkülüm olduğu için harbiden iplemezdim.
bir akan suya ( dere- ırmak ) vs. atılır.

kendine de nas ve felak okuyacaksın bu arada / teflon hoca.
Allah korusun. Bunlar kotu şeyler. Uzun uzun anlatmayacağım. Gerçekten böyle birşey bulunmuşsa vallahi ne yapılır bilmiyorum. Ama bol bol nas felak okumak iyidir. Kotu niyetli insanlardan Allah korusun.
Tüm boşanmalarda şehir efsanesidir.

Zaten vitrinin arkasında muska var idi...
içini aç belki güzel şeyler yazıyodur. şiir falan. olabilir yani.
Eve büyü yapılmış olabileceğine delalettir.
Büyüyü hemen geçersiz kılmak gerekir. Bunun için de hemen çay demleyip muska karşısında içmek gerekir. Yanında bebe bisküvisi de kullanılırsa büyünün gücü tam anlamıyla kırılmış olur.

Haydi selametle.
Yastığının altına koy birkaç gün. Gelip belanı s*kmiyolarsa büyü değildir.
loveneverdies hocam doğru der.
Sayesinde 15.000 bin lira kazandım. Tüm kyk borcumu odedim. Allah senden razı olsun hocam.
Yeni evli çiftlerin, evliliklerinin ilk 6 ayında, mutlak suretle evlerinin yatak odasında bulduğu, sonrasında sağda solda kaynanam bizi ayırmak için büyü yaptırdı şeklinde ortalıkta gezmesi durumu.

Migeee hnm kayınvalidem bize büyü yabmış.
Eve girip çıkan insanlara dikkat etmenizi gerektiren durumdur. Kötü kalpli insanlar çevrenizi sarmış olabilir.
(bkz: Fesatlık)
O ana kadar bir şey olmadığına göre çokta takmayın.

Evin baş köşesine asın ve evinize misafir kabul etmeye devam edin. Muska ile ilgili konuşup lanet edin. Muskayı yaptıran kişiye fasulye büyüsü yaptırdım, yakında geberir gider falan diyip sizde onu trolleyin, bir daha evinize davetle bile uğramayacaktır.

Böylelikle iblisin avukatı kim öğrenmişte olursunuz.
görsel
eşimle geçinemediğimiz için evden ayrıldım ve ayrı yaşamaya başladım. niyet boşanmaktı. bir hafta kadar sonra eşimin evde olmadığı bir saatte özel eşyalarımı almak için eve gittim. anahtarımı daha teslim etmemiştim. bir dolabın kapağını açıp kitaplarımı alacaktım ki ne göreyim ; vesikalık bir fotografımın beynine bıçak saplanmış öylece duruyor ve de fotografa batırılmış onlarca toplu iğne.
netice ; beni caydırıp eve döndürmek için yaptığını itiraf eti ama bu beni eve döndüremediği gibi kendisinden daha da uzaklaştırmıştı.
Evdeki huzursuzluğun sebebi olabilir. Biri saklamış eve ama kim bilmiyorum.
güncel Önemli Başlıklar