bugün

kız açısından tedirginlik veren bir durum. ilk buluşmada eve götürdüm kızı, bizimkiler yazlıkta olduğundan dolayı ev 1 günlüğüne boştu. hemen arkadaşları çağırdım ve ps3 pes turnavası yapmaya başladık. kız aradı, avcılardayım gel al beni diye. küfrede küfrede boxerın üstüne şortumu giyip çıktım dışarı. üstümde tanga atlet vardı şu arkası tangaya benzeyenlerden.* avcılardan aldım kızı eve döndük geri. evde kim var diye sorunca arkadaşlar var ama biz gidince kalkarlar dedim.

eve girdik yemeksepeti.com dan yemek söyleyip yedik. bu piçler hala ps3 oynuyordu. biz yemeği bitirip odaya geçene kadar dedim tamam bunlar bana rahat verecek bugün.

odaya girdim televizyonun sesi kesildiğini farkettim. kıza dedim hayatım bir dakika kalkayım üstünden diye, boxerı giyip bi çıktım odadan piçler bizi dinliyor.

+ lan piç misiniz siz, siktirin gidin oyun oynayın.
- kanka hatun deliymiş, iyi sikişiyo mu lan?
+ sanane amk ya, ıslak mendil verin lan.
- ağzına boşalsana olm yaaa.
+ ya çocuk siktir git.
- kanka söylesene bi posta da ben gireyim.
+ gökhan çık git olm pezevenk miyim lan ben.
- lan sanki aşıksın he söylesen ne olur.
+ tamam lan tamam söz sorucam kıza.
- adamsın kanka, bu piçlere de söyleme.
+ tamam.

1 saat 45 dakika süren sevişme sonrası kıza gökhanla da birlikte ol dedikten sonra kızın " ben hepinize yatcam zannetmiştim" demesi yüzümü güldürmüştü.

bu sayede kızı evine gökhan bırakmak zorunda kalmıştı, benim boşaldığım göğüsleri yaladığını da sonradan farkettim, acıdım piçe.

kız gittiken sonraki diyalog

gökhan : kanka göğüsleri süperdi ya
ben : 2 posta boşaldım olm ben göğüslerine
+ siktir git lan yalancı ben sordum kıza
- he amk ıslak mendille silmiştim zaten.
+ hassiktirr ( tükürerek )
- göt ne bileyim kızı yalayıp yutacağını.
+ kanka siktir git, hay amk ya ayıp ettin oğlum.
- öpüştüysen de git kus kanka.
kapıya "bu odada halvet var" yazısının asılmasının söz konusu olacağı durum.
geç boşalmaya yol açacak bir durumdur.
içeriden ara ara duyulan espriler ve ardından esprilere karışan kahkahalar... insan konsantre olamıyor.

kız: niye gülüyorsun hayatım.
erkek: hiç öyle içimden geldi.
güncel Önemli Başlıklar