bugün

sosyal medyada tartışığı kızların evini basıp, biber gazıyla etkisiz hale getirip döven, olayın cep telefonu görüntülerini de sosyal medya hesabından paylaşan,tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan üniversite öğrencileri 25 yaşındaki Hasibe H., 19 yaşındaki Nurcan Ç. ve Mihriban Y.hakkında, 46 yıla kadar hapis cezası istenmiş.
klasik bir söz vardır adalet er yada geç tecelli eder.

http://mobil.hurriyet.com...yil-hapis-istemi-40442975
kızlar iyimiş.
Tiplere bak 46 yıl az bile.
Kızlar erkekler eşitleniyor! Bu ne cesaret, ne kudret!
amk varoşları.
verilen ceza 1 2 yıl olur tabi yatmazlar hapis falan para cezasına çevirip çıkarlar.
parayı nasıl ödeyeceklerini söylemiyorum siz biliyorsunuz.
Okuyup adam olmak yerine baba parasıyla serserilik yapan eskiyalara verilmiş ceza. Az bile az. Kız erkek farketmez adam olmayı öğreneceksiniz. Suursuzlar.
46 yıl hapis yerine zorunlu kamu hizmeti yaptırılmalı 10 yıl.

ya da 2-3 yıl yatsınlar, sonra kamu hizmeti yapsınlar. sokak temizlesinler, tuvalet temizlesinler.
(bkz: sayılı gün çabuk geçer)
Arkadaş orta çağda mıyız ki sen ev basıyorsun?
Saçmalık, herkes işini kaba kuvvet ile halletmiş olsaydı dünyada insan kalmazdı.
Bulacaktın 3-5 tane işini bilen yazılımcı, bak neler oluyordu o zaman.
46 yıl ne yahu? Değdi mi şimdi? Yatarsın artık.
şimdi olay bana yapılsa bunların 46 yıl almaları bana bile fazla gelirdi. hakime derdim ki 46 yıl fazla şimdi bi dayak atıp sosyal medyada ifşa ettiler diye bir adamın ömrü mahvedilmez. 2 yıl yeter hakim bey derdim. 2 yıl kaybemek bir insan için akıllandırıcı bir cezadır ve yaptığının yanına kar kalmadığını gösterir adam ulan 2 yılıma mal oldu bee diye düşünür yani. ülke de katiller tecavüzcüler dolandırıcılar sübyancılar ne hayatlar söndürenler el kol sallayarak dolaşırken bu olmamış. suç çok büyük ve hadsiz bir suç bunu kabul ediyorum. ne demek eve girip darp etmek bir de yayınlamak onu da kabul ediyorum cezalandırılması gerek ama 46 yıl değil.
46 yıl fazla bana verin ben cezasını veririm. Güzel kız.
günün güzel haberi. umuyorum hakim, savcının mütalaasını dikkate alır.

parça kontör kafası, leş dövmeler, varoş tavır... hale hareketlere bak. güzel bir kadının bu kadar embesilleşerek hem topluma hem de güzel kadın popülasyonuna verdiği zarar bir yana sadece bu detaylardan dolayı bile 46 yıl yemelerini isterdim.
Onu bunu bilmem şu ev konusu çok hassas bir şey. Bir yabancının bir ev içerisinde işlediği her suç müebbet ile karşılanmalı.

Yani biri gidip bir araba çaldığında 7 yıl veriyosan evdeki oyuncak arabayı çalmak müebbet olmalı. En mahrem yerdir ev. Devletten de sınırlardan da her şeyden daha iyi korunmalıdır.
beter olsun kezbanlar.
Olayı izlemek isteyenler için:

http://www.youtube.com/watch?v=4EOwMgupjDU
bu orospuların yaptığı doğru değil, hatta ben de bu videoyu izledikten sonra çok sinirlenmiştim fakat 46 yıl ne amk? oha... bu sefer de acıdım ya, hele ki karısını öldürenin bırakın 40'ı 10 yıl bile ya yattığı ya yatmadığı hukuk sisteminde...
Biber gazıyla etkisiz hale getirip, elektro şok ve cob yardımıyla işkence yapıldığı yazıyor ki izleyenler sondaki burun kırma sahnesini net hatırlar . Kısacası Basit bir darp olmaktan çok uzak bir olaydır.
güncel Önemli Başlıklar