bugün

havası sönmüş dijital para. bir zamanlar sanal dünyanın petrolü dediler diye almıştım zarar etmeden iyi ki satmışım.
miningi hala çok çok karlı olan dijital para. bitcoinden sonra piyasanın kralıdır.
an itibariyle 11.2 dolarlık fiyatıyla minerların yüzünü güldürmektedir.
dijital kriptopara. bitcoin in gelişmiş hali. bitcoinde bloklar 10 dakikada onaylanırken ethereum da 12 saniyede, ayrıca ethereuma entegre olan solidity programlama dili ile akıllı kontratlar yapabilirsiniz. madencilik için de en karlı kriptoparalardan bir tanesi. bilgisayarınız ve ekran kartınız varsa hemen madencilik yapmaya başlayabilirsiniz.
Hoş gelmiş yeni yazar. Ya da ben yeni gördüm.
günde 10 coin olarak bastığım crypto para, altcoin.
14 dolar seviyesini az önce aşan crypto para. çoştu maşallah.
14.5 dolar seviyesini de geçti az önce. aman ya rabbi.
15 dolar seviyesini de geçti az önce. durmuyor kurban olduğum.
22.5 dolar seviyesindedir an itibariyle. zengin erkek arayan qıslar eklesin.
100 Dolar seviyesini geçerek bütün finans dünyasını sallayıp titreten dijital para birimi. Evet cüzdanlarınızdaki o resimli kağıt parçalarına iyi bakın yakında tarihin tozlu sayfalarına gömülecekler.
80 dolardan bir miktar almıştım şimdi 180 doları geçti çılgınlar gibi dur durak bilmeden artıyor, 1000 dolar seviyesini geçince satabilirim.
350 doları geçmiş olan kripto para.
Su siralar fena cakilmistir. Yinede beklemeye devam.
Şu nereden alınır diyen kişilere allah rızası için bir şey anlatmayın.

Amına kodumun internetinde 1500 sitede nasıl alınır, nasıl değiştirilir diye anlatmışlar. Biraz araştırın gözünüzü seveyim hazıra konmayın.
bitcoin benzeri block chain üzerine inşa edilmiş bir sanal para birimi. şu an bir birimi olan ether (etc) 300 dolar civarlarında. microsoft'un pozitif yaklaşımı ile değeri uçmuş. aynı bitcoin gibi kazılarak çıkarılıyor.
şimdilik derinlemesine araştırmadım, araştırdığımda editlenecektir.
Sanal tokenlerden en çok değer barındıranı. Genelde sanal tokenler para alış-verişi( (bkz: bitcoin), (bkz: litecoin) ) ya da sadece belirli bir hizmetin satın alınması-satılması şeklinde ilerliyorken( (bkz: siacoin) , (bkz: storjcoin)), ethereum decentralized yani merkezsizleştirilmiş uygulamalar ve de akıllı kontratlar üzerinde ilerlemektedir. Tüm dünyayı kocaman bir bilgisayar haline dönüştürebilecek bu token hakkında yıllardır reddit'te yazıp-çiziyoruz. Bilgi isteyen yazarlar bana ulaşabilirler.
almak isteyenler banka hesabıma ateşlesin.

ortadoğu ve balkanların şıhıyım

pardon yetkili müdürüyüm.
An itibariyle 7280000 satoshi değerindedir.
ileride piyasalar bu tür paralar ile dönmeye başlar da kağıt para tarih olursa, o para da vatandaşlık kimlikleriyle sadece kullanılır durumda olursa, o paranın merkezi ve tüm yedek bilgiler bir bombardıman veya başka bir şekilde kaybolursa, insan ticarette gene özüne, altın, gümüş ve takas yöntemlerine dönecektir.

tarihe not düşün arkadaşlar.
300 dolar seviyesinde tutunmaya devam eden alt coin. patlamaya 5 gun var. 17 sinde hardforktan sonra yukarı doğru fiyat çizecektir.
dun geceden bu yana 40$ dan fazla değer kazanmış dijital para.
son hard fork ile difficulty %50 düşerek üretimi tekrardan aşırı karlı hale gelen dijital kripto para.
Hala daha tren kaçmış değil.
An itibariyle 1 ethereum 1.263 türk lirası yapmaktadır. Bitcoin gibi uçmadan yatırım yapılabilir. Çünkü bu para birimide yakında çok değerlenecek bilginize.