bugün

eteğini, bel kısmından iki veyahut üç kat kıvırmak suretiyle kısaltan ve pürüzsüz lokum gibi bacaklarını, minik vajinasını ortaya çıkartan kızın kitaplara yazsak bitmeyecek derecede derin, asli manada felsefik, zahiri manada ise sikik olan amacıdır.

sonra efendim cumhuriyetin okulları adam yetiştiriyor. ppeeh. bu mu lan adam? bu olsa olsa kevaşe olur madam elizabetin kerhanesinde.

bana isyan edenleri arka sıradakiler başlıklı diziye havale ediyorum. ona da ses çıkarmazlarsa beyinlerine koala boku bulaşmış demektir.
bazı eziklere kapak olan liseli kızın amacıdır.

not: liseliyim *
teşhir üzerinden ekmeklenmektir. kadınlığın gücünü yeni yeni keşfediyordur. kimlik arayışını salt cinselliği üzerinden yapmak arzusundadır. ve genel geçer ahlaki ilkeler ışığında masum falan değildir. nudizme saygı duyarım çıplaklığı kabullenebilirim zira bir felsefe ve var oluş şeklidir. ama yaşadığın kültürün dışına çıkmayı göze almadan yapılan esnetmeler de art niyet ararım. tipik oportunizmdir.
ergenliğin gereğini yerine getiren zat-ı şahanelerdir.
çocukluk yapmıştır, asıl bunu kafasında kurgulayıp fantaziye çeviren büyüklerin amacı merak konusudur.
başka türlü dikkat çekemeyeceğini bildiği için erkeklerin ilgi ve alakasını sadece tek yöne toplamaya çalışarak prim yapmaya çalışan zavallı çaresiz ergen gerisi kız kurusu modelidir. bunlar daha 17 sinde bekaretini kaybeder aradan yıllar geçipte bir delikanlıya yamandığında da meşhur bikaç bahaneyi sıralar:
1. bisiklet selesi
2. benim kızlık zarım geride
3. dar kot durumu
4. düştüm
5. kendi parmağımla yaptım

sadece bunla kalıyorsa gayet normal bir ergenlik dönemi davranışıdır. ama küçük sırlardan fırlamış gibi geziyorsa bir uyarmak gerek.
özentidir. sattığı şeyin katma değerinden haberi yoktur. insan olmayı öğretmek ve bu konuda ısrarcı olmak ana babanın görevidir. ana babalara güç sabır vere allah.
Kendine yakışan stilini yapıyordur.
ben seksiyim, mesajı vermesi.
pantalon paçası kısaltmak gibi olabiler, neden böyle düşünülmüyor.
liseli olduğunu belirtir.
aklı ve gözü belden aşağıdan başka yerde
dolaşmayan röntgencileri, "minik vajina"
diyerek röntgenlediklerinin çocuk
olduğunu ele veren çocuk istismarcısı
itirafçıları deşifre etme amacıdır.
deşifre olan bu çocuk istismarcıları
öyle delici bakarlar ki, içeri doğru
kıvrılmış olmasına rağmen eteğin
kıvrılmış olduğunu anlarlar. "bunların
kendi kız çocukları yoktur inşallah!"
dedirtirler insana.
aile baskısından kısa bir süreliğine kurtulmuş kızdır. tasvip etmiyorum. neysen o olmalısın.
sikik liseli dizilerinin pespayelikleri iyi bir bokmuş gibi ortaya kustuğu bir türkiye'de pusulasını şaşırmış kızdır. derste içki içen liseliler kadar şuursuz, tehlikeli ve tehlikededir. tükenmemek için bolca şansa ihtiyacı vardır.
fakir olduğunu, bütün ortaokul/lise hayatı boyunca aynı eteği giymek zorunda kaldığını belirtmek istemiyodur.*
okula fingirdeşmek icin geliyordur.
ben özgürüm
aslında sorgulanması gereken, kızı yaşında kızların etek boylarını inceleyen zibidilerin amacıdır.
etrafında eteğini kıvırıp kısaltın kızlara özenen kızımızdır. yazık oluyor.
bahsi geçen duruma eleştiri bir moda eleştirisi ya da özgürlüklerle ilgili değildir. yetişkin ve durumun farkında olduğunda ne yaparsa yapsın bununla ilgili kimsenin itirazı yok. sorun tam olarak, cinselliğin kapitalizm sayesinde bir ürün haline dönüşmesi ve bu uğurda kendine günahsız kurbanlar bulmasıdır. sorunu özgürlük sorunu olarak algılayabilecek kadar sığ zekaların hadiseye bakışından beklentisi yok kimsenin. eleştiri genel bir sistem eleştirisidir.
ben özgürüm ne amına koyim. türksel reklamıydı sanırım. türksel'i hayır kurumu mu zannediyorsunuz.
bacak göstermek yani ilgi çekmektir bu kızların amacı. tıpkı ablaları gibi...

ulan 40 yaşında, yaşı başı kemale ermiş karılar yaparken kimse sorgulamaz bunu ama 13 yaşında kız yapınca olay olur. bu yanlışlığı düzeltmek istiyorsanız önce yaşını almış insanları eleştirerek başlayın bu işe. büyük andavallar kendine çeki düzen versin ki, çocuklar iyi örnekler görsün karşılarında.
erkekleri peşinde pervane edip kantinde istediği herşeyi ısmarlatmaktır enayilere. bir de gizli amaç , birinin gelip sözlüğe bu başlığı açmasıdır. liseli her iki amacına da ulaşmıştır.
amacını sorgulayan abazanlara malzeme vermek elbette, böyle felsefeci gençleri görünce gözlerim doluyor açıkçası, katlanan eteğin ortaya çıkardığı bacaklara bakmak yerine olayın sebebini araştırmak, kesinlikle çok asil bir arayış!
baskı ve yasağa karşı gelmektir ki gayet yerinde bir kuraldır bence etek boyu ile ilgili olan.
suratıyla dikkat çekemeyen kızdır. amacı farklı yolları denemektir.
güncel Önemli Başlıklar