bugün

Haydaaa. Biz eril bireyler için tehlike arzetmektedir.
Şimdi tengir budun düşünsün. Evet.
sözlüğü kafadan 10 sene ileriye götürecek durumdur.
Moderatörlerden biri 1 ay önce artislik yapıyordu artık yetkili almayacağız falan filan diye... demek ki adamına göre muameleyi kastediyormuş.
(bkz: ne günlere kaldık)
Feminizmin ne kadar güçlü bir ideoloji olduğunun kanıtıdır.

Diğer ideolojilerle başbakan olursun kanaat önderi, lider, vali, milletvekili her şey olursun. Ama feminizmle uludağ sözlüğe mod olabilirsin. Koskoca uludağ lan kossskoca.

Hey yavrum hey.

Umarım bu atama, bir yalamanın sonucu değildir.
Desenize sözlük erlerinin köküne kibrit suyu dökecek. Eyvay eyvah. Ne diyelim Allah mübarek etsin tırşıkçı frida.
Ooooo eşbaşkan. Lililili.
olabilir yetkili olması beni âlâkadar etmez.
moderatör yanlışlıkla yapmış, sonra üzülmesin diye bir şey de diyememiş. öyle kaldı işte sonra.
Dünyanın bozulduğunu burdan anlayacaksın Ruşen alim !
insanın kötüsü beylik sürer ,
Cevherin iyisi çöplükte gezer...
okati de mod du

bir zamanlar.
Allah işte. O kadar bela musibet geldi başımıza bu olmuş birde.

Birde başımıza eş yetkili birini çıkarır yakında.
Gayet normaldir. Özel Mesajlar kankacılıklar ve bilmediğimiz bir sürü sebep. Burası Uludağ sözlük şaşırmamak lazım. Bir ara bırakıyorlardı bir de ne oldu sahi? Evet.
biz bıraktık bazıları kaldı. kendisi bazılarından birisidir.

o değil de tek formata uygun entrysi olmayan bir kızcağızımızı da 23 nisan'da başkan koltuğuna oturtulan velet gibi 1 günlüğüne yetkili yapmıştı bu moderasyon.

essy'nin kalifikasyonunu bilmem, tanımam etmem ama bu sözlükte hala bir şeylere şaşırabilenlere daha çok şaşırıyorum.
Bu krizi zaten önceden yaşamıştınız biraz gelişme gösterin en azından başka şeylere yönelik krizler çıkarın böyle olmaz beyler.
laissez faire laissez passer.
Hayırlı olsun demektir, üstümüze düşen.
(bkz: ilgilenmiyorum)
çözüm sürecini devam ettiren sözlük,

mide bulantısı, öşeks kokusu ne ararsan var.
Siz daha yeni mi ayıkiyünüz olaya. Benim aşkımın değil yetkili, zallın tahtını zallayıp admin olması lazım da işte henüz bunu yapacak maddi kaynaklara erişemedik. Erişince o da olacak, bekleyin görün.