esrar kafası

 1. 1.
  ortam hoşsa gülme krizleri çoktur,kilitlenme olayına sıkça rastlanır,uydurma gölgeler ve sesler de popülerdir.
  #5929049 :)
 2. 2.
  zaman yavaşlar, yaratıcılık artar, bir şeydeki en ince ayrıntıları bile çok rahat görürsün. (bkz: kime sordun bi arkaşaa)
  #5929067 :)
 3. 3.
  (bkz: kova)
  #5929100 :)
 4. 4.
  adamın beynini paraşütle uçuran bi kafadır.

  http://www.youtube.com/watch?v=v7d5ES8XYWQ +
  #21523826 :)
 5. 5.
  en sevdiğiniz şarkı çalarken, gözlerinizi kapatıp şarkının gitarını çalıyormuş gibi yaptığınızda gerçekten çalıyormuşsunuz gibi hissettirir.
  #23166089 :)
 6. 6.
  yaşıyorum:

  Patronlar Ve Tanrılar

  Artık ölülerin üzerine basa basa dans ediyorduk, o kadar çok ölüyorduk ki kendimizi iyi hissettiğimizde eğlenerek geçirebileceğimiz her yer mezarlıklarla dolmuştu. Topraktan olma mezarlıklar değil, betondan olma mezarlıklar. Her yerimiz binalarla kaplıydı ve binaların her katında yüzlerce ölülerimiz leş gibi kokuyorlardı. Artık gömmekten vazgeçmiştik. Artık çiçeklerin nasıl koktuğunu düşünmekten vazgeçmiştik. Vazgeçmediğimiz tek şey dans etmekti,. Ölümden kaçamıyorduk ve şu kısacık yaşantımızda sadece dans etmek kalmıştı elimizde. Kimilerimizin yeni alışkanlıkları olmuş, insan kanı içiyor insan beyniyle besleniyordu.
  Bizi yer üstündeyken daha yer altında yaşamaya zorlamış patronlar ve tanrıların isteği buydu. Tanrılar ve patronlar, her zaman vaatlerde bulunarak bizi satın alan ve her zaman o parayı kazanmak için hak etmek zorunda bırakan 2 varlık, tanrılar ve patronlar. Ve biz tek bir şeyin karşılığında para alıyorduk: Ölüm. Ne kadar erken ölürsek aldığımız para o kadar artıyordu. Ve bize cennetten tapular satıyorlardı ve biz cennete kovuluyorduk. Şimdiye dek bizi korkutan imamların, papazların cehenneminin dünya olduğunun bilincinde ölüler üzerinde dans etmeye devam ediyor, ölüme saatler kala, ölme şerefinde bulunduğumuz için, ölme yaşımıza bakılarak cennetteki tapumuzu alıyorduk. Ve geriye kalanlar üzerimizde dans etmeye devam ediyordu.
  #24152467 :)
 7. 7.
  boğazda oluşan gıcık hissi ve mide bulantısından yaşanılmayan kafadır.
  #26237446 :)

esrar kafası ile alakalı başlıklar