bugün

yaramaz olmaları.
sarışın tombik olmalarıdır.
Mal gibi olmaları ve kara tenli olmaları.
Balık etli olmaları. Asla şişman değillerdir hayır. Bir üst modeli merve'dir. Ama merveler de asla şişman değildir.
Bana benzerler.
ebru adında ablaları olmaları.
kız kardeşi varsa kardeşinin isminin özge olmasıdır. henüz kardeşi olan 2 tane esra gördüm gerçi ama yüzde yüz tutuyor diyebilirim sanırım 2 de 2 neticede *
yılışık olmaları.
Esra erol' un hal ve tavırlarında olmaları dikkat esin bu bir gerçek.
adaşları esra erol'u izlemeleridir kesinlikle.
kocaman götleri ve en az götleri kadar büyük egoları dışında pek bir benzerliğe rastlamadım. ama o götler çok lezzetli durmuyor mu lan?!
esra demeyin bana..
Genelde oynak olurlar bunlar. 3güne bi sevgili falan değiştirirler ve sürekli mervelerde kalırlar. inşallah bigün annelerine bağırırken ağızları yamulmaz.
Bugüne kadar adı Esra olan kimi tanıdıysam acil bir koca arayışı içindeydi. Biran önce evlenip evinin kadını ve çocuklarının anası olmak istiyordu. Değişik tesadüfler bunlar tabi.
sağlıksız, boya saçlı, dedikoducu olmalarıdır.
5 tane falan tanığım esralar içerisinde ortak özellik sadece adları ve cinsiyetleri.
iticilik, sinsilik, kezbanlık.
az konuşup konuşmadığı süre içinde de çirkeflik düşünmeleri.
laik veya muhafazakar fark etmez, iki tarafın da esra'sı ikoncan olmaya çalışır. çok konuşurlar fakat çok üretemezler.
istisnasız hepsinin vajinası var.

Beybi!
Hiç öpmiyim cınım yılan sevmiyorum denilesi kızdır.
Esra isimli tanıdığı olan kişinin Harry potterdan farkı olmaması kadar benzerliktir.
Eski sevgilimdir, çok da kötü kız değildi ya, sinsi hiç değildi.
Kısa boy, bol çene, fitne ve fesat uzmanı olmaları.
(bkz: alkolik oldum un esralarla imtihanı)
güncel Önemli Başlıklar