bugün

cevap veriyorum: (bkz: karamazov kardeşler)
çekemeyenleri ve kıskananları çok olan güzel,doğal,sempatik,esprili olan kardeşler.Bayılıyorum bu ikiliye, özellikle yeni tv programları kandıramazsın beni'deki performanslarını hayranlıkla izliyorum.
ikisinden birisi, şu anda hangisi hatırlayamıyorum, karşısındaki polis memuruna şu anda seni arıyorum demiştir.
bkz.
http://www.vidivodo.com/307772/esra-ceyda-potlari
cenk ve erdem in zıddı.
haklarında kötü yorumlar yapanlara anlam veremediğim bu kızları da sevmiyorlarsa ekran önünde olan hiç kimseyi sevmemeleri gerekiyor dediğim kızlar. bu kızlar güzelim diye kasım kasım kasılmıyorlar; aksine o kadar güzel olmalarına rağmen güzelliklerine sırtlarını dayayıp put gibi durmuyorlar kimi mankenler gibi... doğal ve içlerinden geldiği gibi davranıyorlar, her hallerinden belli... bazen komik olmak için salağa da yatıyorlar gibi dursada kime ne zararı var hafif saf olmalarının bizi eğlendirdikten sonra! ekran önünde olan o kadar kasıntı yapmacık yalancı ve sıkıcı ünlü arasında kendilerini görünce tapmama neden olan kardeşler.
manga nın

- bak kızım yedi kocalı hürmüz gibi dolan ama ailemizin kızı gibi davran, seni alcak biri de bulunur elbet en kolay parayı hep sen kazan,

diye seslendiği türk magazin starları. evet efendim. ilginç sohbet ve hareketleri sayesinde reytingi yüksek kişiler.
türkiyede nasıl şöhret olunduğunun canlı kanıtı olan kardeşler. kamera karşısında kimi yeteneğini, kimi zekasını
kimi de bunlar gibi salaklığını veya oynadığı salak rolünü ortaya koyarak reyting yapıyor. yeter ki toplumda uç
sayılabilecek farklı bir özelliğini ortaya koy ve medya bunu işlesin. zaten normal adamın ne işi var televizyonda.
sonuçta salaklık veya salak rolü oynamak televizyonda günümüzün yeni trendi. reklamdan sonra yakında bunlara dizi
ve film de çekerler demedi demeyin..
promosyonlu ürün gibiler,bir alana bir bedava.
banu alkanın ne kadar değerli olduğunu ve kıymetini bilemediğimizi hatırlatan ikili. hoş ikisi bir etmez de matematiksel olarak iki.
burger king'in bile bütün dünya anladı bunlar anladıktan sonra sloganı salaklarını tescil etiği kardeşler. bu reklamcılara şaşırmamak ta mümkün değil dünya markaları olmuşlar kullandıkları markalara bak. pepsi- seda sayan burger king esra ceyda kardeşler.
büyük olanı bilkent mezunudur. iki senelik bölümünü altı senede bitirecek kadar okulunu sevmektedir. *
salaklık ayağına yatıp paranın anuna koyan iki zeki kızdır.
esra ceyhan'dan daha antipatik değillerdir.
kendileri aptal olmadıklarını, aptal taklidi yaparak muazzam prim yaptıklarını ve bu rolü gerçekten iyi oynadıklarını birkaç saniye önce göstermişlerdir. okan bayülgen de bu durumu çok iyi biliyor emin olun ki.

soru: 3. cumhurbaşkanımızın kim olduğunu bilebilecekler midir?
cevap:hayır
esra-ceyda kardeşler: ilk 6 cumhurbaşkanını bir saniye tereddüt etmeden söylemişlerdir.

söylediğimiz gibi, sığ, tikky ve dünyadan bi-haber insan rolünü şahane yapıyorlar. bunların gerçekten aptal olduğuna inanan varsa kendi zekasını sorgulayabilir. kendinizden aptal gibi gözükmeye çalışan insanları yakaladığınızda güzel ego kusmukları saçıyorsunuz etrafınıza. bu sözlükte, sokakta veya başka bir yerde farketmiyor. kendinizden düşük zekalı birini görmek için can atıyorsunuz.
bence saf ve salak ayağına yatan, türkiye'nin en zeki karılarından ikisi.

eğer parayı bu şekilde kazanıyorlarsa, bence kamera karşısında bilerek salaklaşıyorlar, aslında kamera olmadığı anlarda ne yapıyorlar onlara bakmak lazım???
normalin dışında davranarak parayı cukka eden kardeş ikilisi ne kadar " salak " olarak görünselerde gayet akıllı ve zekidirler.
http://www.haberturk.com/...i.asp?src=7&id=180175

bu haberi hazırlayan elif key hanımı alnından öpüyorum.
dolly'i kopyaladığımız makinenin içine 100 gr. boşluk, 200 gr. endam, 300 gr. yol yordam bilmezlik, 250 gr. adamsendecilik, 150 gr. dd göğüs implantı, 400 gr. makyaj malzemesi, 30 gr. parayla faaliyet gösterebilite ekliyoruz. düğmeye basıyoruz. aa o da ne? petek dinçöz! hemen öldürüp gömüyoruz. 50 gr. daha boşluk ekliyoruz, tam düğmeye basarken elimiz titriyor, 2 kez basıyoruz, ortaya bunlar çıkıyor. öyle yani. ne azı ne fazlası.
okan bayülgenin dün disko kralında aptal sarışın değil akıllı ve eğlenceli sarışın olduklarını açıkladığı ve bu şekilde eğlendiklerini söylediği, selin karacehennem'in de hemde çok güzeller diye desteklediği güzel ve seksi kardeşler. ha kimi kafasında gri bulutlarla dolaşan, hiçbir şekilde mutlu olamayan, kimsenin de mutlu olmasına eğlenmesine tahammül edemeyen entellektüel geçinen sözlük yazarları tarafından bu kadar mutlu insanlar tabikide çekilemez işsiz güçsüz oldukları içinde sürekli sözlüğe entry girip mutsuzluklarını kusarlar. kızlar cumhurbaşkanlarını çatır çatır sayarlar bizim mutsuz sözlük yazarları derler ki saymaları akıllı olduğunu göstermez ama eğer sayamasalardı o zaman hemen aptal olduklarından emin olurlardı.bence önce bu kafasında bulutlarla dolaşan sözlük yazarlarımız bir karar versinler neye göre akıllı yada aptal deniliyor bu kızlara... elinizde bilimsel bir kanıtınız var mı varsa buyrun onu gösterin yoksa da gereksiz yorumlarınızla yer kaplamayın...
her yerde görebileceğimiz saftirik iki kardeş. ne rol yapması lan mına koyayım ? bizim insanımızda da abazanlıktan gelme olsa gerek bayanlara kıyamama durumu var. hatırlarsınız bir dönem de banu alkan çok zeki bir kadın ilan edilmişti. seviyorum sizi gençler ama otuz bir çekmekten kim salak kim akıllı çözemez olmuşunuz. bilimsel kanıt isteyen var ya. Allah koru yarabbi.*
17 ekım gecesı okan bayulgen i şaşırtan kardeşlerdir. aptal sarışın değillerdir.
ünlülerin benzeşmesi.
Not:Ne zaman 40 karakteri doldurmadan entry girebileceğim?
aptal gibi görünüp bu özellikleri sayesinde de çuvalla para kazanan kardeşlerdir. hangi aptal böyle bir tezgah hazırlayıp o biçim para kazanabilir sorarım size... popüler kültürü eleştirip popüler kültürden nemalanan okan bayülgen'den farkları yoktur gözümde.
burger king'den soğumama sebep olmuş aptal sarışınlar.