bugün

üçüncü nesil yazar. *
(bkz: televizyon makinasi)*
iddialı bir nickle sözlüğe giriş yapmıştır. her ismini gören acaba ne patlatmış diye bakmaktadır zannımca. ancak insanların isimlerinin bile piyangodan çıktığını düşünürsek, biraz daha tölerans tanımalıyız, hoşgelmiş bu yeni yazara.
koyu bir cim bom taraftarıdır. ben böyle birşey görmedim.
(bkz: dünyanın en hızlı laf sokan adamı) *
cok komik yazsa bile ismi akla gelince "yoo hiç komik diil ki. bozuk bu makina." veya "esprimakinası aldık çamaşırmakinası cıktı" denilen yazar.
dünkü maçtan sonra intihara kalkışan yazar.
psv maçından sonra intahar etmek için sözlüğün çatısına çıktığım sırada yapma bak bende yapmadan diyen fakat onun dınlemeyip kendimi asağıya atarken beni kolumdan yakalayıp bugun bu entry girmeme sebep olan kardesim.
bir hafta boyunca sizi kendinden mahrum bırakan fakat bu boşluğu en kısa sürede dolduracak ve hatta illallah ettirecek yazardır. *
(bkz: cem yılmaz)
evın stres topudur.
gerçekleri görmüş yazardır. nitekim açtığı nickim degissin mi degismesin mi başlığından yola çıkarak 1 ay geçmesine rağmen sözlük formatının da özümsemesi gereken yazardır.
(#836585)*

ertesi gün gelen edit: çaylak olmuş yazardır.
üçüncü nesil olup iki kez çaylaklık dönemi yaşayan yazardır. *

edit: sebebini hala merak etmekteyim.
yeniden hoşgelmiş yazar. fazla kurcalamasın olayları. **
evimizin vazgecılmez adamı olup durum ve kosullar ne olursa olsun her zaman arkadaslarına sahıp cıkan gergın ortamı bır anda esprı ıle yumusatan kardesımızdır.ayrıca yenı gıyımı ve sac stili ıle bende artık jıcsım dıyen kardesım.yolun açık ömrün uzun olsunn kardeşim benim.saygılarımla manyach...
nickinin aksine esprileri makina edasıyla değil büyük içtenlik ve samimiyetlikle yapan, cim bom kanını kılcal damarlarına kadar kusursuzca taşıyan, yüksek lisans(master) konusuna ilişkin derin bilgilere sahip anladın sen anladın, yazar kardeşimizdir, hoşgelmiştir..
geçen seferin de kırmızı başlıklı istasyon şefi sayesinde intihardan etmekten vazgeçen fakat bu akşamki maçın da kabedilmesine tahammül edemeyerek intihar seçenekleri üzerinde seçim yapmaya çalışan yazardır.
etarflarında aslında insan değil bıldırcın diye bir kuş olduğuna dair söylentiler var. ama arkadaşları ona kısaca bıldırcan diyormuş. göçü seven bir kuşmuş ayrıca. değişikliği seven bir yazarımız yani. aslında bunu da bir yazar, bir çaylak olmasından anlayabiliriz. ama onu endemik bir tür olduğundan dolayı onu çok seviyoruz. biricik kuşumuz o bizim.
ruhunun saflığı ve güzelliği yüzüne vurmuş, espri aşkıyla çarpan bir kalbe sahip, evimizin neşe kaynağı ve benim tek yoldaşım, biricik kardeşimdir. sözlükle yatıp sölükle kalkmasıyla da paylaşacak ne kadar çok şeyi olduğunu gösteren az zamanda çok işler başaran yazardır...
lakap şampiyonu yazardır. *
girdigi entryler ile nicki arasinda baglanti kurulmasi cok da guc olmayan yazar. * *
1000 entry girmiş fakat kelmajestenin de dediği gibi hiçbir şey anlamayan kişidir. belki de hala olayın şokunda olan kişidir.
tebrik ettiğim yazardır.**
1000 entry barajını aşmış olan yazardır. örnek aldığım yazardır ayrıca kendileri.. ilgiyle takip edilmektedir. tebrikler... nice 1000 lere....
anca sözlükte gez. sınavlarda b*ku yicez. canım kardeşim benim kopya vermen temennimle. en büyük yazar kardeşim.**