bugün

tatarları daha makbul olan dişi varlıklar.
(#2275107) ısrar üzerine,

kızları çok güzeldir efendim. *
izmir ve bursa kızları ile birlikte anılması gereken güzel varlıklardır.
orta anadolu ikliminin karakteristik özelliklerini bünyelerinde toplamış kızlardır, dolayısıyla soğuk ve abartılı şekilde mesafelidirler. gülerken göremezsiniz onları, hele şehre sonradan geldiyseniz, camus' un mersault' u gibi yan gözle bakarsınız, dik dik baktığınızda eskişehir' in aşırı delikanlıları karşınızda bitiverir. yine de, izmirliler kadar olmasa da elbette, güzeldirler.
(bkz: sevgilisi olan baskasina yan gozle bakmaz)
küçük ve modern bir şehir olmasından dolayı, metrekareye diğer sehirlere oranla daha fazla güzel kız düşmektedir, gelin görün derim..
geneli ilişkiler konusunda master yapmış her an aldatma riski bulunan kızlardır.
bursalı arkadaşların eldeki kuş teldeki kuştan yeğdir düsturuyla çok da önemsemeyecekleri kızlardır. *
öğrenci bazında bakılırsa farklı farklı şehirlerden gelmeleri nedeniyle güzel bir türkiye profili çıkartılabilecek kızlardır. farklı tarzlara ve kültürlere sahip olup aralarından her beye göre bir hatun kişi seçilebilir.
hakkında dizi çekilen kızlardır.*
(bkz: es es)
harika tenleri vardır. ancak tatar olmayanları çok yalancıdır.
başta kutup ikllmleri kadar soğuk, fakat kanı ısındığında çöl kadar sıcak olan kızlardır. iyilerdir. Güzellerdir. Geneli 1.70 altındadır. Ama nasıl giyineceklerini bildikleri için bu farkı kaparlar. Kültürlüdürler.
birbirlerine tip olarak benzeyen lakin güzel ve bakımlı kızlardır efendim.
Misafirperverdirler. Kaç defa ısrarla çağırıp evlerine davet ettiler. istanbuldan trene atladığım gibi 2,5 saatte eskişehir merkezdeyim. Trenden sonra en fazla 5 dakika sonra kızların evindeydim. Seviyorum eskişehiri de kızlarını da...
Seksi kızlardır. Allah başımızdan eksik etmesin.
Bak bunlar izmirin kızlarına 5 basacak güzelliktedirler.

Özellikle tatar olanların yanında sözde çok güzel olan izmir kızlarının esamesi okunmaz.
Öğrencileri siktiret te yerli olanlarında Sarışın yeşil gözlü hatunbçoktur. Boktan bı esnafta bile gorebilirsiniz.
coğrafya çok etkiliyor, insan fiziğini.
eskişehir, afyon ve konya kökenli kızlar birbirine çok benziyor.
tabi güzeli var ama bu güzellik denilen hazine öyle bol bol bulunmuyor.
bütün coğrafyalarda %1 civarında.
ve eskişehir öezeline gelirsek iyi anlamda at gibi tanımı yapılabilir.
güzeldirler.
Alayı beyaz tenli lokum gibidir. Bir de o kısa dar tayt giyip vücutlarını teşhir etmeleri yok mu... Facefucking yapası geliyor insanın.
(bkz: Gülsena Karakuyulu)
(bkz: Sümeyye Boyacı)
Eskişehir'e gittiğimde sevgilim vardı. Bundan dolayı hiç bir kadına insan olması dışında bakmadım. Bundan dolayı benden bir yorum gelemez.
Daş la bunlar daş amk.