bugün

insanlar tarafından fazlasıyla hayal kırıklığına uğratıldığım için artık onlara kırılamıyorum bile. Kırılmanın bile tadını aldınız be.
Arkadaşlarla oturup sohbet etmenin.
Bakışlar, tecrübeler ya da artık değişen herneyse bunların artık hiç tadı yok :(.
Sözlük.. evet Uludağ sözlük. Hepimizin bildiği ulu:/
Neredeyse tüm paketli gıdalar.

Kalite o kadar düştü ki, tadları berbat.
Ayrıca bunları yiyen çocukların ömürlerinin çok uzun olacağını sanmıyorum.
biskuvi, kraker vb abur cubur lar tatları mı değişti yoksa bana mı tatları kötü geliyor yiyemiyorum.
eski arkadaşlar, uzun yola çıkmak, kitap okumak, gülmek, uyumak, yemek yemek, yemek yapmak...vs. genel itibariyle her şeyden ve herkesten bir bıkma hali.. galiba yaşlılıktan kaynaklanıyor.
Klişe olacak fakat topyekün hayat demek istiyorum buna ya.

Eski zor zamanlarda bile bu kadar keyifsiz geçmezdi zamanım. Her şeyi yapıp, her şeyde bir eksiklik hissediyorum. Duygularım sanki ezberlediğim bir ritmin sürekliliği gibi. Sanki hiçbir şey yapıp hiçbir şey görüyorum. Kendimi ve çevremi yapay hissediyorum.

Genel manada tadım tuzum yok.
Belki de şımarıklık ediyorum bilmiyorum.
Her neyse bu işte.
Türkiye.
Uludağ sözlük. Evet.
Kaçak sevişmeler.
artık önceden sevdiğim şeyler bile eskisi kadar zevk vermiyor.
çubuk kraker.
Sohbetler. Bir günümüzdeki sohbet şekline bakın bir de eski nahif sohbetlere.
Balkon demiri. Çünkü artık balkonlarda demir yok.
uludağ sözlük.
Hayatımdan gram zevk almıyorum. Hayatımda mutlu olmama, yüzümün gülmesine neden olabilecek hiçbir eylem, olay gerçekleşmiyor. Bomboş yaşıyor gibiyim.
herşey.
Ulker promis. Gercekten uzuldum. Biskuvisi ayri rezalet olmus, ambalaji ayri rezalet olmus.

Yillardir severek yedigim tek abur cuburumdu.
(bkz: uludağ sözlük)

Basıp gideceğim çok az kaldı.
Düşündüm de her şeyimizi sömürmüşler uzun zamandır hiçbir şey.
limon.

entry burada aslanım.
Şarkılar, sanatçılar. nerde o eski şarkılardaki ahenk, nerde o dinlediğimizde gelen hisler? Eskiden "sen benim şarkılarımsın.". Şimdilerde "o sen olsan bari."
mastürbasyon. eskiden şişme bebeği görünce kalp krizi geçirirdim şimdi çok tekdüze geliyor. seks bile bayatladı. tanrı sekse reset atsın.
canlı örnek:

uludağ sözlük.
mutluluklar
güncel Önemli Başlıklar