bugün

Eski sevgilinin öpüşünü özlemektendir. Olur öyle görünce. Geçer geçer.

O anki duygular soyle siralanir: uff niye bakıyor bana böyle. Çok tatlı çocuktu aslında. Bana öyle bakmaaaaa anlayacaklaar. Bakma olm bakma. Dudaklarıma mi bakıyo bu. Ne güzeldi o günler. Hiç de güzel değildi. Hayvan herif. Bak anca bakarsın. Nah da öpersin bi daha beni. Ehehe. Tipe bak üzüldü.
partner eksikliğinden mütevellit alışkanlıkları sürdürme arzusudur.
eski sevgiline hala aşıksan başa gelmesi kaçınılmaz durumdur. ayrıca bir öpücükle de bırakmak istemezsin biraz daha sarılırsın kokusunu içine çekersin yine gidicek bari biraz daha dersin. sonra o gider işte.
duyguların galeyana gelmedi, eski günleri hatırlamaktır.
sadece öpmek istemekle kalmaz insan. saçlarını sevmek, sarılmak da ister. olmaz ama, olamaz.
hormonların etkisiyle değilse özlemekten başka bir şey değildir.
baslangicta kacinilmaz,sonrasinda devam ediyorsa sakincali durumdur. verilen yanlis kararlari cagristirabilir.
ne garip bir durumdur. bir zamanlar her istediğiniz zaman öptüğünüz kişi artık sizin için sadece bir yabancıdır. sokakta görürsünüz, yüzeysel bir sohbet, sonra hoşçakal deyip ayrılırsınız, ya da görmezden gelirsiniz. ne zaman eski sevgilimi görsem yeniden öpmek isterim. nolcak sanki şu an yapışsam dudaklarına derim ama tokat yemekten korkarım. halbuki bir zamanlar ne de güzel öpüşüyorduk.