bugün

yeni sevgilisi varmı diye kontrol etmektir.
geri dönüş sinyalleridir.
vasat durumdur. gereksiz paranoyaların başlamasına sebebtir.
(bkz: zarf atmak)
sağ elde aşınma olduysa bu yola başvurulur.
tecrübesi ile sabittir, yapılmaması gerekir, can sıkabilir, gereksiz bir durumdur, yağmurlu havada bahçe sulamak gibidir ya da yüzerken yağmur yağdığında; ıslanmamak için denizden çıkmamaya benzer...
aslında bir arkadaşlık sitesi olduğu için çok da anlam barındırmaz bu davranış fakat günümüzde facebooktan silince hayatından çıkarığını sanan ve ya eklediğinde hayatına eklediğini düşünen insanlar için çok da önemli bi davranıştır.
Eski sevgili gördükten sonra yapılması muhtemel olaydır. Zira bir de güzelleştiyse.
Gerek olmayandır. Exten next olmayacağı iÇin lüzum da yoktur.
faydalar faydasız, imkanlar imkansız uzayan gecelerde saatler imkansız.

yanlış bir harekettir.
kırmızı kart.

zira ben belki yüz defa arkadaş olup tekrar düşman oldum.
Olmayınca olmuyor amk.
taraflar birbirinden nefret etmemişlerse normaldir.

nedret etmişlerse o ilk medeni adımı atanı kutlamak lazım.
faullü bir harekettir.
sen sinir olursun, o sinir olur.. halledemediğin şeyleri aleni birbirine sokarsın milletin karşısında. yannnnlış bunlar.
eski sevgilimin ayrıldıktan 1 ay sonra eski sevgilisini eklemesi kadar kötü olamaz bence.
evlendikten sonra yapılandır.

(bkz: yaman kinciymişsin hatun)
hıyarlıktır.
tehlikelidir.
kızın hala gönlü varsa eğer "şapşik aşkım benim" yok iyice soğuduysa "uff gerizekalı yha" algısı yaratır.
Özellikle aradan 3 yıl gibi bir süre bile geçse erkek için zor olan bir durumdur. Eklemek ister, ekleyemez.
Teyzenizden, amcanizdan, dayinizdan bile arkadas olur facebookta. Ancak eski sevgiliden olmaz be kardesim.
bir eylem.

facebookum olmadigindan mutevellit ancak instagramdan cift tiklayip, snapchatten ekleyebilir, twitterdan favlayabilirim..
(bkz: saçma salak hareketler)
Gayet doğal olan bi harekettir. Benimki suan online mesela. Niyetim ondan önce evlenip evlilik fotolarimi paylaşmak. Bakalım ne yaşayacak kendi içinde. Şaka lan şaka. Ne ugrascam öyle şeylerle karilar gibi.