bugün

başlasan bitmez,sayfalar yetmez, gecenin karanlığı dayanamaz karşısında, doğudan izin vermek zorunda kalır güneşin doğuşuna. yardım eli uzatmak ister uyku ama elinin tersiyle itersin. parmaklarının ucu nasır tutar yazmaktan, yine de bırakamazsın. boğazının düğümüne iyi gelecek bir bardak su yanıbaşındadır ama sen aksine onun yanına bir bardak gözyaşı bırakırsın. gözyaşı ve su karışır birbirine, yine dindirmez acını.
.
.
.
.
.
ananın selamı var sana kardeş geliyo.
hayır bir gram adamlık var sanıyorudum hala sende ama o da yokmuş,nedir öyle sevgilin varken kapıma gelmeler.
aylardır görmediğim o yüzüne hala hayranım.
- sevişelim mi?
hadi lan.
eski koca bu kapsama girersen kendisine şu şekilde seslenmek isterim:

-her şeyi anlıyorum da. paslı çamaşır telini niye götürdün lan? görgüsüz nuriiiii. sen de erkek misin beeee? (yazar burda küfrediyor)

birkaç çift oldu ama olsun. rahatladım evet.
şimdi sırası mıydı her kadını sana benzetmenin ve sebebsiz aklıma düşmenin?

(bkz: sevgili)
bi git allasen.
Çaresizce özlemini çekmenin, ne kadar korkunç bir şey olduğunu bilmiyorsun.
O gözlerinin içine baktığımda mavi denizlerde kaybolmuş küçük bir kayık ve kayığın içinde bir at görüyorum. Ne olmuş lan sana. Oha At.
(bkz: Uzan şuraya çıplak)
bu geri vites yapmanın anlamı ne bana bi açıkla hele hayatımın 7 yılını çalan adam.
bi siktir git allahını seversen. Bık bık ötme ben senin ciğerini bilirim oğlum.
sürün inşallah.
aşk bu kızıl otesi, hareket edemem.
işin esprisi bir yana şunu söylemek isterdim:
madem gidecektin çabuk gitseydi.
ayakkabı,çorap, çift ya hani heıhe derim.
"zamanında sana yalvardığım kadar papa'ya yalvarsaydım müslüman olurdu. şimdi siktir git gözümün önünden."
"pehh sen şimdi beni özlediğinide söylersin.geçti güzelim başka kapıya" diyesi gelir insanın
Oğlum bak git!
saçın bok gibi olmuş, telefonun taksitlerini öde oç.
Şunu söylemiştim yakın zamanda; " Ne yaşattıysan yaşaman dileğiyle. "
sende her şey yalandı.
Sana acıyorum.
siktir git ulan artık rüyalarımdan.