bugün

eğlenceli olabilir aslında. denemek lazım.
Unutamamaktan kaynaklı durum. Fırsat bu fırsat.
fırsat bu fırsat deyip şansını deneyenler mutlaka olacaktır. yok yere bitmişse ve hala aşıksanız olabilir belki ama denenmişi tekrar etmek pek de iyi bir fikir değildir.
"Beni ara mesajı" atarak gerçekleştirdiğim eylem.
-sevgililer gününde gül almak istiyorsan gül yaz 7525'e gönder.gülün sapı kıçına girsin.hehe ben hüsnü kızım eski sevgilin heyecanlandın mı?.ulan kim sana gül alır be akıl var mantık var kızım.iyiki ayrılmışım senden.hadi beddua yaz 7525'e yolla allah belanı versin mesajı cebime gelsin hehee.
şimdi bu durumu bir kaç açıdan degerlendirmek lazım
1-msj ayrılan tarafından atılıyosa atan kişi bu mesjla 'seni unutmadım' demeye calışıyo olabilir eee askta gurur olmaz!!!
2-msj ayrılan tarafa atılıyosa *hosstt eskiye mazi derler bir kere sen beni kullandın artık kullandırtmam dusuncesi gecebilir karsı tarafın aklından
3-eger ki ortaklaşa bi kararla ayrınılmış * ve de her iki taraf da boşsa yeniden deneyelim muhabbetine donusebilir o gunu boş gecirmekten iidir..
4-acı bir ihtimal daha vardır ki eski sevgilinle yeni sevgilinin isminin aynı olması durumunda yasanan karısıklık.. *
"nbr lan yarraam bulamadın mı birini? neyse sevgililer günün kutlu olsun öptüm:)) ekieki" şeklinde bi mesaj atmıştım bi seferinde cevap vermedi anlayamadım neden.
(bkz: ya tutarsa)
yüzsüzlüğün de bu kadarı dedirten harekettir. böyle bir hareketi yapanın geceleri nasıl geçirdiği bellidir ayrıca.. (bkz: elizabeth)
kocası ve çocukları ile güzel bir cevap gönderip, sülalenizin hatırını sormaları muhtemel harekettir.*
lan zaten sevgililer gününde hatırlanmayı hak ediyo olsaydı eski sevgilin olmazdı dediğim durum.
hala bişiler varsa yapılır ya da cok guzel seyler yasandıysa eger unutulursa ve cok iyi ayrılmadıysanız gereksiz hadisedir.
gururun ayaklar altında ezim ezim ezildiği ama ona rağmen kalbin dayanamayıp ellerin durdurulamaması sonucu meydana gelen hadisedir. belki 5 dk daha beklesen ondan mesaj gelecektir ama ilk mesajı sen attığın için artık poposu kalkması ve trip yapması gereken kişi karşıdakidir.. yazık bizeeee!!
ezikliktir.
eziyettir; çünkü o mesajı yazana kadar ananız ağlar. Büyük olasılıkla aksama doğru mesaj anca yetişir.
"Yeniden olur mu?" gibisinden bir anlamı vardır.Çoğu kez acizlik alemeti olduğu saptanmıştır.gurur benim için önemli değil diyen biri için normaldir.Ancak mesajın asla arkadaşlıkla bir ilişkisi olamaz.
mecburiyetten ayrilmissaniz* gayet normal karsilanacak durumdur.*
acınası bir durumdur.
iflas etmiş bakkal, eski defterleri karıştırır.
bazı kro eski sevgililer tarafından "tükürdüğünü yaladı" yada tükürdüğümü yalamam" şeklinde söylemler doğurabilcek durum.
özlemdir,bir daha asla çalmayacak en güzel şarkıyı hatırlamaktır...

yerine göre acizliktir,aptallıktır,mallıktır hatta doğrudur...
ama aşk zaten en başından beri bir aptallıklar silsilesidir...
akabinde bu aptallıkların doğurduğu pişmanlıklar silsilesidir...
acizliktir
(bkz: sarhoslugun verdigi sonsuz ozguven)
eski sevgiliden arkadaş olmayacağını kanıtlayan harekettir.
kişinin karakterinin zayıflığını yansıtır bana göre.yok kardeşim "ama çok seviyorum napıyım" demeyin boşuna..eğer sevgilinin başında eski sıfatı varsa;beyninizin,kalbinizin,ruhunuzun en derinliklerine gömün ve bir daha ziyaret etmeyin o mezarı..
sevgililer gününün yalnız geçirildiğinin kanıtıdır.
güncel Önemli Başlıklar